Эт вернячОк• Изменено 15 сентября в 16:06

Дзвонить далекий родич

В мене є троюрідний брат, ми з ним ніколи взагалі не спілкувалась. А десь останні півтора місяця він став мені дуже активно написувати та надзвонювати в соціальних мережах. Одного разу позичив 500 гривень на цигарки, десь через два тижні повернув. Зараз він мені може подзвонити коли я на роботі або в 12 ночі, я тоді вже сплю. Мені з ним якось і немає про що говорити. Розповіла про цю ситуацію мамі, а вона мені каже, що може йому самотньо і хочеться, щоб хтось його вислухав. Я можу з ним поговорити максимум 10-15 хв, говорити годинами ні про що в мене і часу немає. Чи може треба все таки послухати маму? Ну може йому справді самотньо?
Ух яка ж Я• 15 сентября в 16:38
Ответ дляРяженка
так. моя покійна бабця казала- хочеш мати ворога? позич йому гроші)))))тому ваші гроші -тільки ваші. дітям і батькам можна. а всі ці дядьки,тітки,двоюрідні,племінниці. в сраку нехай йдуть за позичками. треба робити так,щоб в них і думки не виникало що у вас є зайві гроші. живете від зп до зп.уся відповідь
Згодна, але не на всих роботах можна приховати прибуток))
Ряженка• 15 сентября в 16:38
і ще автор,я так розумію,що ви сама живете. бо якби у вас був чоловік,то ці розмови в 12 ночі він би швидко ’забанив’. дайте зрозуміти родичу що ви НЕ ОДНА, і вам не ма часу..а ще краще блокуйте
Ух яка ж Я• 15 сентября в 16:39
Ответ дляРяженка
А ще краще взяти трубку і сказати, що займаюся сексом 😆
Ряженка• 15 сентября в 16:39
Ответ дляУх яка ж Я
ну в мене зп біла.і що? не буду ж я говорити де я працюю і ск.отримую.
Moon shine• 15 сентября в 16:42
Колись мого батька так об´єгорив племінник. З´явився раптом з сердобольною історією,позичив у пенсіонера на той час 3 тис. грн.Уся пенсія,бо мій батько сердобольний. Нема грошей по сей день.8 років пройшло. Мене не було чи мами.Я чи вона б швидко вигнали б племінничка.
Вже потім ми від його жінки дізнались,що позичив у півміста і вона з ним розлучається.
Кринжова баба• 15 сентября в 16:43
Ответ дляЭт вернячОк
Пишу, бо не знаю, що з ним робити. Телефонує практично кожен день: в робочий день, у вихідний, вночі.
Чітко і ясно один раз сказати: не дзвони мені після 20-ти чи коли ви там спати лягаєте, а в робочий час- тим більше. Маю час для дзвінків з 18 до 20 (чи до 21) і все. І більше поза цими часовими межами трубку не брати взагалі. Якщо щось важливе - напише, а не напише - йому не треба....
автор Эт вернячОк • 15 сентября в 16:43
Ответ дляРяженка
В мене є чоловік і йому ці дзвінки теж не подобаються
Ряженка• 15 сентября в 16:44
Ответ дляЭт вернячОк
значить він тютя. мій би підняв слухавку і спитав би-якого хера дзвонити? годинник бачив?
ЯблокоРаздора• 15 сентября в 16:53
Ответ дляЭт вернячОк
Так) я вчора була на роботі, то він телефонував. Сьогодні була на стрижці - теж телефонує.
Заблокируйте и все
Сиренькая• 15 сентября в 17:03
Это уже было совсем недавно. Тось в точь. У вас амнезия автор.
Кондуктор троллейбуса• 15 сентября в 20:30
Ответ дляЭт вернячОк
Мені не самотньо. Просто останнім часом він ще більше проявляє інтерес у спілкуванні.
вам це потрібно?
Ух яка ж Я• 15 сентября в 21:17
Ответ дляРяженка
Ви не зрозуміли))