Трамп хоче втягнути Європу у гру проти Китаю справедливо зазначивши шо європейці докуя чого купляють у росії.
Бессент вважає що тільки вторинні санкції і тиск на економіку росії змусять путіна припинити війну. Нушож - пора європейцям визначитись: вони за красівих, чи за багатих. Хочуть всидіти своєю толерантною жопою на всіх стільцях одночасно.
Китай уже погрожує Урсулі страшними наслідками.
Аноним ФЕЯ• 15 сентября в 23:13
Європа давно опреділилась- « піть ми будєм, но куріть нє бросім». Вони ніколи не перестануть купувати в раші і китаю.
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я європейців розумію - ніхто не хоче бути втягнутий в чужу гру. Але в них немає важелів захисту своєї безпеки без американців
Аноним ФЕЯ• 15 сентября в 23:19
Ответ дляlilul990
Трамп їм порішав. Поїхав в білорусь і гостинцями задобрив лукашенку і той тепер не пустить через свою країну москалів. Та й самі Європейці не вірять у війну на своїй території і їхня стурбованість і страх - це гра на публіку.
Ответ дляАноним ФЕЯ
У війну повномасштабну мало віриться. Але піднасрати кацапи можуть добре
natella579• 16 сентября в 00:03
Ответ дляOlenavs
Китай - всіх, щось мені так здається....
Хай почнуть з кацапів і збільшать собі територію китаю)))