lilul990• 15 сентября в 23:07

Трамп, Європа і Китай - хто кого

Трамп хоче втягнути Європу у гру проти Китаю справедливо зазначивши шо європейці докуя чого купляють у росії.

Бессент вважає що тільки вторинні санкції і тиск на економіку росії змусять путіна припинити війну. Нушож - пора європейцям визначитись: вони за красівих, чи за багатих. Хочуть всидіти своєю толерантною жопою на всіх стільцях одночасно.

Китай уже погрожує Урсулі страшними наслідками.
Аноним ФЕЯ• 15 сентября в 23:13
Європа давно опреділилась- « піть ми будєм, но куріть нє бросім». Вони ніколи не перестануть купувати в раші і китаю.
автор lilul990 • 15 сентября в 23:16
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я європейців розумію - ніхто не хоче бути втягнутий в чужу гру. Але в них немає важелів захисту своєї безпеки без американців
автор lilul990 • 15 сентября в 23:18
Загалом все це ради зміни торговельного балансу... і покарання Китаю. Трамп не перестав любити пвтіна і російську лапшу
Аноним ФЕЯ• 15 сентября в 23:19
Ответ дляlilul990
Трамп їм порішав. Поїхав в білорусь і гостинцями задобрив лукашенку і той тепер не пустить через свою країну москалів. Та й самі Європейці не вірять у війну на своїй території і їхня стурбованість і страх - це гра на публіку.
автор lilul990 • 15 сентября в 23:24
Ответ дляАноним ФЕЯ
автор lilul990 • 15 сентября в 23:25
Ответ дляАноним ФЕЯ
У війну повномасштабну мало віриться. Але піднасрати кацапи можуть добре
Манула• 15 сентября в 23:28
На тепер диктатори виграють, Європа слабка ланка, зі США взагалі всі насміхаються ...
Olenavs• 15 сентября в 23:40
Китай - всіх, щось мені так здається....
natella579• 16 сентября в 00:03
Ответ дляOlenavs
Хай почнуть з кацапів і збільшать собі територію китаю)))
Anna-08e7• 16 сентября в 13:24
Ответ дляOlenavs
Йде до того, але ж не дай бог, це жах буде