Кинг-Конгша• 16 сентября в 09:48
То знов я, вибачте, герпес під питанням?
Педіатр запідозрила герпес, відправила до дерматолога, дерматолог сказав що не впевнений чи то герпес . Але виписали мастити герпевіром та пити вальтрекс. Діагнозу так і немає. Файно була ще в одного дерматолога, то взагалі сказала що схоже на стрептодермію.
Симптомів ніяких немає, лише свербить, не більшає. Знаходиться на спині нижче лопатки , чуть вище талії, дитина 13 років.
Від контакту з водою також не більшає, колір не міняє.
Я не тону• 16 сентября в 09:52
І місце для герпеса улюблене, у моєї мами там було. Лікуйтеся і видужуйте.
Кинг-Конгша
• 16 сентября в 09:53
Дякую. І вальтрекс 7 днів прийому стане? Коли воно має пройти? Сьогодні третій день, поки не меншає.
Мона Лиза• 16 сентября в 09:53
Ответ дляЯ не тону
Не улюблене, там проходять нервові закінчення :(
Мамина корзиночка• 16 сентября в 09:54
Ответ дляЯ не тону
Так, це оперізуючий лишай, тобто герпес
Оперізуючий лишай болить не слабо і самопочуття при ньому погане. В чоловіка буває
Кинг-Конгша
• 16 сентября в 09:54
Ответ дляМона Лиза
Читаю що то має боліти , поколювати, але каже син що нічого такого там немає
Я не тону• 16 сентября в 09:54
Ответ дляМона Лиза
Так тому й улюблене, бо там нервові закінчення.
Мона Лиза• 16 сентября в 09:54
Ответ дляКинг-Конгша
7 - 10 днів
Кинг-Конгша
• 16 сентября в 09:55
Ответ дляМона Лиза
7 - 10 днів
Дякую. А після лікування потрібно якісь аналізи, ще терапія?
Я не тону• 16 сентября в 09:55
Ответ дляКинг-Конгша
Він це називає словом свербить. Не запускайте, бо потім ліки в саму уражену шкіру прийдеться колоти.
Мона Лиза• 16 сентября в 09:55
Ответ дляКинг-Конгша
Вітаміни
Я не тону• 16 сентября в 09:56
Ответ дляКинг-Конгша
Дитина після хвороби? Знаєте причини зниження імунітету?
Кинг-Конгша
• 16 сентября в 09:56
Ответ дляЯ не тону
Думаю дитина в 13 років здатна розрізнити свербіж і біль
Я не тону• 16 сентября в 09:56
Ответ дляКинг-Конгша
Ну ок.
Кинг-Конгша
• 16 сентября в 09:56
Ответ дляЯ не тону
Сопляв перед цим, не хворів, але в класі дуже багато хворих і ковід і віруски
Мамина корзиночка• 16 сентября в 09:57
Ответ дляКинг-Конгша
Можливо діють ліки вже. Яке було самопочуття перші 2 дні?
Кинг-Конгша
• 16 сентября в 09:59
Ответ дляМамина корзиночка
Повністю нормальне, чуть мав соплі. Все, апетит все як завжди, в неділю чухав і каже мама подивись мене щось вкусило певно і я відразу написала педіатрові, ну і далі я описала все
Мамина корзиночка• 16 сентября в 10:01
Оперізуючий лишай виглядає як герпес на губі, тільки більше за розміром. Тобто зʼявляються пухирці, які потім лопають. У вас же цього не має, тому дивно. Хоча лікарю видніше. Але, як на мене, то не схоже
Кинг-Конгша
• 16 сентября в 10:05
Ответ дляМамина корзиночка
От і одна з лікарів також каже що наче й герпес, а наче й ні. Інша взагалі сказала що то стрептодермія
Кинг-Конгша
• 16 сентября в 10:05
Ответ дляМамина корзиночка
Від неділі не збільшилось зовсім, водичка не набирається, просто такі прищики і все
Кинг-Конгша
• 16 сентября в 11:40
Ответ дляМудробаба
А чому ви досі не зробили аналіз? Знали б вже точно, герпес чи ні
Тому що лікарі не приписували.
А самій здавати на всі види герпесу це більше ніж 5-6 тисяч
Мудробаба• 16 сентября в 11:43
Ответ дляКинг-Конгша
Тому що лікарі не приписували.
Кинг-Конгша
• 16 сентября в 11:55
Ответ дляМудробаба
фото
А чому лише цей, ще читала що то називають герпес зостер, і взагалі треба на всі типи здавати?
Мудробаба• 16 сентября в 12:30
Ответ дляКинг-Конгша
Бо у вас не вітрянка. Достатньо здати на 1,2 типи.
Але можете і далі ґвалтувати совєтчіцу)