Ухахайкина• 26 августа в 19:23
Гіперфункція сальних залоз
Сьогодні була у дерматолога, ось такий діагноз.
Шукала подібні теми тут і нічого не знайшла. Можливо у когось таке було.
Взагалі ніколи не було прищів, скоріше за все спровокували препарати заліза та ін´єкції в12, призначала сімейна бо низький феритин.
Тепер я маю все лице в прищах. Не акне, не алергія не кліщ а саме гіперфункція (
Призначення місцевий антибіотик в вигляді мазі на 7 днів, та протирати борною кислотою попередньо розбавити водою.
Можливо в когось був такий діагноз, напишіть як лікували.
Ухахайкина
• 26 августа в 20:01
Ответ дляДуб береза
Якщо є прищі,то це вже акне
Ні це не акне, я перепитала у лікаря
Ухахайкина
• 26 августа в 20:03
Ответ дляДуб береза
Якщо є прищі,то це вже акне
Акне це хронічне захворювання шкіри