Кинг-Конгша• 16 сентября в 09:48
То знов я, вибачте, герпес під питанням?
Педіатр запідозрила герпес, відправила до дерматолога, дерматолог сказав що не впевнений чи то герпес . Але виписали мастити герпевіром та пити вальтрекс. Діагнозу так і немає. Файно була ще в одного дерматолога, то взагалі сказала що схоже на стрептодермію.
Симптомів ніяких немає, лише свербить, не більшає. Знаходиться на спині нижче лопатки , чуть вище талії, дитина 13 років.
Від контакту з водою також не більшає, колір не міняє.
Кинг-Конгша
• 16 сентября в 12:46
Ответ дляМудробаба
Бо у вас не вітрянка. Достатньо здати на 1,2 типи.
Але можете і далі ґвалтувати совєтчіцу)
Якщо так то оперізуючий герпес це третій тип. І так в дитини була вітрянка в дитинстві, і є антитіла.
Мудробаба• 16 сентября в 14:18
Ответ дляКинг-Конгша
Ну то здайте і на третій тип, це ще плюс аж 395 гривень. Але аж ніяк не 5-6 тисяч, про які ви тут писали.
Бажаю вашій дитині якнайскорше одужати і не хворіти!