Пишна молодиця• 16 сентября в 18:02

Лікування катаракти по НСЗУ, безкоштовно

Дівчата, можливо хтось робив? Як довго чекати чергу, та яку клініку в Києві порекомендуєте. Дякую
Не заздріть тьоті• 16 сентября в 18:30
Папа консультировался в Одессе с таким диагнозом. Нужно преобретать хрусталики все равно. Два глаза хорошие производство США (кажется) 50 к. грн в прошлом году посчитали. Сказали, что прям бесплатной программы сейчас нет, нет финансирования. На сколько правда не знаю. Так ничего и не сделал, денег у меня брать не хочет тоже ищет бесплатно((((( Мамина подруга лет 7-10 назад делала бесплатно так паршиво сделали, что ослепла полностью. Ищите хорошую клинику и врача.
автор Пишна молодиця • 16 сентября в 19:40
Ответ дляНе заздріть тьоті
Дякую, шукаю. В Києві начебто програма діє.
Сільський ансамбль• 16 сентября в 19:41
Мій родич робив по цій програмі собі операцію 3 роки тому. Довелося купувати кришталик, бо на безкоштовні була дуже велика черга, мабуть і зараз так. Решта по операції більш-менш безкоштовно, ну хіба аналізи швидко платно здавав, може ще щось було платне. Загалом він задоволений. Список лікарень, які роблять по програмі, давав сімейний лікар, можна було звертатися в одну з них на вибір. І ще, складні випадки вони не беруть по безкоштовній програмі.
Дикая Роза• 16 сентября в 19:42
В Александровской было 1.5 года назад,мы были по-другому вопросу.Мужчина рассказывал,что стоял от города в очереди,хрусталики ставят какие-то дешманские,не США
автор Пишна молодиця • 16 сентября в 19:43
Ответ дляДикая Роза
Нам за 22 тисячі якісь наші пропонують
А не знаєте як довго чекати?
Дикая Роза• 16 сентября в 19:47
Ответ дляПишна молодиця
Нам за 22 тисячі якісь наші пропонують
А не знаєте як довго чекати?
Хм,мы за 22 ставили американские в 23 году,наши я сразу отмела
автор Пишна молодиця • 16 сентября в 19:48
Ответ дляДикая Роза
Саме тому я шукаю варіанти
Дикая Роза• 16 сентября в 19:54
Ответ дляПишна молодиця
Саме тому я шукаю варіанти
Только что посмотрела,Alcon по 24000,но я выбирала хорошие,это США.
Украинские искренне не советую
автор Пишна молодиця • 16 сентября в 20:02
Ответ дляДикая Роза
Украинские искренне не советую
Дякую за пораду.
Lusya-420b• 16 сентября в 21:27
В лікарні №1 на Харківському шосе, 121 стояли в черзі 11 місяців. В пятницю поставили хрусталик безкоштовно.
Верочка 100%• 16 сентября в 21:56
Ответ дляLusya-420b
Мій батько теж там робив безкоштовно в 2022р
автор Пишна молодиця • 16 сентября в 23:19
Ответ дляLusya-420b
Дякую, сьогодні телефонувала туди. Мабуть варто спробувати
Ответ дляВерочка 100%
Дякую за інформацію