З родзинкою• 17 сентября в 13:19

Сантехніка. Де купити

Дівчата, порадьте де краще по ціні купити сантехніку? Цікавить в душ змішувач з лійкою, для умивальника. Щоб не зовсім дешманське і не за 20 тис.
Також потрібен унітаз з інсталяцією.

Краще де шукати? Просто в інтернеті? Якщо хтось купував недавно, порадьте або безпосередньо магазин в Києві,або сайт
Квітка Миру• 18 сентября в 16:56
Ответ дляЯ только за!
Очень странно все это. Даже 4 года как то слишком мало для службы. Озадачили.
Ну мне этот импрессе запчасти по гарантии меняли без проблем. У них там перключалель душ/излив одноразовый, неремонтопригодный - вот его меняли. И от плохой воды картридж стал туго ходить - тоже без вопросов новый прислали. Про рычаг я просто еще не писала, никак руки не дойдут сфоткать и отправить
ПотеряласЯ Я...• 22 сентября в 00:55
Маю робити ремонт в новобудові дома в Україні , і мій дизайнер порадив змішувачі ( кухня,
с/в) фірми REA( Польща). Я зараз в Польщі. Дивилась на дизайн цих змішувачів і з якого матеріалу зроблені. Мене все влаштовує- латунь+ кераміка. Подивіться в Україні цю фірму. В першій квартирі в мене всі змішувачі Grohe. Унітаз Вілерой. Але скажу відверто, що польські унітази по якості кераміки набагато ліпші, кераміка ідеально полірована. Замислююсь над тим, може унітаз купляти в Польші?!
Advers• 13 октября в 13:35
Ми багато чого замовляли в інтернет-магазині ’Теплорадість’. У них якраз хороший вибір брендів середнього сегменту і ціни були одні з найкращих, що ми знайшли. проконсультуватися, хлопці там дуже толкові, допоможуть підібрати все в комплекті. Успіхів вам у ремонті!
Контактні дані:
Адреса: вулиця Щаслива, 32б, Софіївська Борщагівка, Київська область, 08131
Телефон: 050 741 5155
Сайт: https://teploradost.com.ua/ua
автор З родзинкою • 13 октября в 17:21
Ответ дляAdvers
Контактні дані:
Телефон: 050 741 5155
Сайт: https://teploradost.com.ua/ua
Дякую за рекламу. Гляну. Є з чим порівняти