Уси Пуси• 17 сентября в 13:55
Бухгалтера на удаленке !!!!
Привет Всем. бухгалтера где ищете или находили клиентов ? сейчас работаю оффлайн ,но планирую переходить на удаленку -Вести бухгалтерию ФОп
Сяду на шию, дорого!• 17 сентября в 14:01
Якщо питання де ви находите клієнтів?
Клієнти знаходять мене. ( І це вже багато років так працює)
Зараз тисячі фопів. Просто люди узнають що я бухгалтер і питають чи не можу допомогти .
Які о самому шукати роботу мабуть кидайте об´яви в місцеві групи, телеграм, фейсбук, вайбер
Уси Пуси
• 17 сентября в 14:02
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Якщо питання де ви находите клієнтів?
яку групу фопів ведете? та оплатуможете написати
Юлия Крамарева• 17 сентября в 14:04
Теж шукаю собі на обслуговування ФОП,але нових мені не попадається. Оголошення на ворк.юа маю.