На привозе• 27 августа в 07:59
Що тепер на ринку праці в сфері держ.служби?
Працюю бухгалтером на підприємстві, раніше вже працювала на держслужбі, звільнилась, бо зп сильно просіла. Зараз зп в районі +-20 тис, роботи не дуже багато...є пропозиція перейти на держ., не знаю чи варто розглядати, що порадите?
После шести ни-ни• 27 августа в 08:02
Розглядайте конкретно свої пропозиції - зп, обов´язки .
Цікаво, що тут можна порадити
Коплю на груди• 27 августа в 08:03
Странный вопрос. Вам сделали предложение о работе, но зп не озвучили? Или что вы хотите на советчице узнать?
Аноним_• 27 августа в 08:08
Ну в двох знайомих зарплата сумна, біля 30,але одна квартиру вже отримала, інша через 2 роки отримає.
Клептоманка• 27 августа в 08:11
місто, що за установа?
Київ, роботи до хрєна, а ще ненормований робочий день
зп 20
Щастя-здоровля• 27 августа в 08:15
Залежить від зп. В мене на держслужбі 45000 на руки виходить, то я б не вагалася. Плюс велика відпустка , дві матеріальні допомога,нормований робочий день , в цілому захищеність від свавілля роботодавця
Весотехник• 27 августа в 08:42
Я теж на держслужбі (Київ, головний спеціаліст), в мене на руки 30 тис виходить. Але в інших міністерствах на таких же посадах і більше отримують.
Тому потрібно знати всі нюанси пропозиції і чим займатись потрібно буде.
Велика відпустка і 2 мат. допомоги це також не малий +. Тому самостійно на держслужбу зараз не попасти. Сама неодноразово за останній рік намагалася в інші установи перейти після реорганізацій у моїй. Але відповідь - ми вас не знаємо, беремо лише тих хто нам відомий...
На привозе
• 27 августа в 08:56
Ответ дляАноним_
Ого, а де вони працюють, що можна квартиру отримати?
На привозе
• 27 августа в 08:57
Ответ дляЩастя-здоровля
може у вас вислуга? чи премії? в мене 5 років вислуги, окл.20тис на держслужбі, то виходить, що йти на ті ж умови, що в мене зараз....сенсу не бачу тільки якщо премії, ну і відпустка
На привозе
• 27 августа в 09:02
Ответ дляВесотехник
Боже, я думала, що тільки в нас так...бо в нас маленьке місто, а тут.....по ходу всюди однакова історія
Чеширская кошечка• 27 августа в 09:07
Я теж на держслужбі, головний спеціаліст. В мене на руки 30 тис виходить, це з вислугою ( 16 років). З плюсів - це велика відпустка, але зараз у відпусці постійно треба бути на зв´язку, бо людей немає , багато позвільнялось, тому роботу треба робити постійно. Щодо нормованого робочого дня, це як повезе. У нас можуть і в 23.00 завдання нарізати, і в вихідні.
СирОжино пирОжино• 27 августа в 09:58
Я ушла недавео с госслужбы. Придурошное начальство. Требования работать сутками. Часто дергали на выходных. Вовремя уйти за счастье. В обед на 30 минут выйти часто не могла, звонили, срочные задачи. Зп платили долго копеечную. Условий для работы нет. Вечно бумаги нет. Начальство заставляло многое покупать за свои деньги. Зп потом подняли, меня и повышали. Но мне это все надоело. Киев. Нашла другую работу. Еле ушла. Не хотели увольнять. Сколько нервов вытрепали. На меня скидывали задачи мегасложные.
Чеширская кошечка• 27 августа в 10:04
Ответ дляСирОжино пирОжино
Як швидко знайшли нову роботу? В приватному секторі? Думаю звільнитись, все ніяк не можу прийняти рішення.
іронічна антитеза• 27 августа в 11:18
Ответ дляВесотехник
Это потому, что вы в министерстве. А туда с улицы попасть практически не возможно. Но гос.служба- это же не только министерства, в некоторых организациях у глав.спеца ЗП около 15 тыс. Вот туда, да- попасть не сложно. Это я про Киев.
МамОмужа• 27 августа в 11:18
Ответ дляСирОжино пирОжино
Якась дивна у Вас держслужба, з якої не хотіли звільняти. Вперше про таке чую.
На держслужбі все відповідно до законодавства: написав заяву про звільнення, відпрацював 2 тижні - і ти вільний.
Ось потрапити туди дійсно непросто, а звільнитись - без проблем.
Аноним_• 27 августа в 13:08
Ответ дляНа привозе
Казати не буду, бо не влаштую дочку
Можу тільки сказати,що організація пов´язана з держтаємницею.
На привозе
• 27 августа в 13:18
Ответ дляАноним_
Казати не буду, бо не влаштую дочку
Ви скажіть, будь ласка, чи ця установа є по Україні чи тільки в Києві? щоб я знала чи напрягатись
Весотехник• 27 августа в 14:09
Ответ дляНа привозе
Да, держслужба це історія ще та щоб влаштуватися, особливо після підвищення окладів... Це при тому що в мене стаж держслужби 20 років
Весотехник• 27 августа в 14:12
Ответ дляіронічна антитеза
Согласна что в районных администрациях, налоговой или ПФ зарплаты ниже. Но при наличии там вакансий и туда не просто попасть. Когда при прошлой реорганизации у нас прошло сокращение сильное, то люди твда самостоятельно пытались попасть, поэтому наслышана...
Щастя-здоровля• 27 августа в 19:18
Ответ дляНа привозе
Всюди вислуга й премії
Королева спама• 27 августа в 20:10
Ответ дляВесотехник
Не Київ. Сторонні регулярно приходять
Щастя-здоровля• 27 августа в 21:06
Ответ дляКоролева спама
Не Київ. Сторонні регулярно приходять
Аналогічно. Також не Київ
Щастя-здоровля• 27 августа в 21:08
Ответ дляНа привозе
В мене 20+ років служби, вислуга максимальна. Але дівчата й вулиці отримують 35000 на руки , без вислуги
СирОжино пирОжино• 28 августа в 08:35
Ответ дляМамОмужа
Порушують інколи і на держслужбі. Також не хотіли звільняти мене, тому що на мене було дуже багато чого покладено. Я була керівник