Підмітайло• 17 сентября в 17:30
Боррелиоз у ребенка
Подскажите,кто сталкивался с детским боррелиозом? Как все протикало, какие последствия, чем лечили? Ребенку 7 лет, неделю назад укусил клещ, клеща извлекли где то через 5 часов, на анализ не сдавали так как он был маленький и потерялся,на следующий день поехали к врачу на назначили амоксицилин на 10 дней,пропили 5 дней и вот появилось пятно,антибиотик не помог!вчера были у другого врача он назначил доксициклин!больше симптомов никаких нет кроме пятна.поделитесь,пожалуйста,своим опытом кто сталкивался как все было?!спасибо
Удальонка• 17 сентября в 17:34
Антибіотики по місяцю двома курсами, через півроку
Дуже посадили здоровʼя(
Зараз переїхали, бо ще раз це зараження не витримає дитина
Дуже посадили здоровʼя(
Мішечок щастя• 17 сентября в 17:41
Заспокойтеся.
Перестаєте створювати щоденно теми.
Приймаєте доксициклін, як призначено.
Одужуєте.
Забуваєте.
В подальшому будьте обачливіше: на природі закритий одяг, шкарпетки, спреї, огляд
Перестаєте створювати щоденно теми.
Приймаєте доксициклін, як призначено.
Одужуєте.
Забуваєте.
Не кую, не мелю• 17 сентября в 17:43
Ответ дляУдальонка
Дуже посадили здоровʼя(
В пустелю переїхали? Де немає кліщів?
Гравіцапа• 17 сентября в 17:50
Антибіотик мінімум на 21 день. Наслідки від нелікування жахливі
МамОмужа• 17 сентября в 17:54
Ответ дляУдальонка
Дуже посадили здоровʼя(
Я не розумію, невже на кожен укус кліща зараз треба садити здоров´я профілактично антибіотиками?
А як кусає 3-5 разів за сезон?
Я в ахуї
Дитину теж влітку вкусив. Зняли годин через 7.
думула гадала пити чи ні. Не пили. Не знаю чим обернеться
А як кусає 3-5 разів за сезон?
Я в ахуї
Оскорбляю всячески• 17 сентября в 17:59
Через 2 тижні після укусу здається аналіз крові на Бореліоз. Тільки після результату призначається (чи ні) лікування. Антибіотики сильні і п’ються 30 днів
сладкий_ноябрь• 17 сентября в 17:59
Ответ дляМамОмужа
А як кусає 3-5 разів за сезон?
Я в ахуї
А як кусає 3-5 разів за сезон?
Я в ахуї
Скажу так, що в Польщі взагалі не має такого поняття, як профілактика.
Аб назначають лише якщо є еритерма, або аналізи показали уявність хвороби.
сладкий_ноябрь• 17 сентября в 18:00
Ответ дляМамОмужа
А як кусає 3-5 разів за сезон?
Я в ахуї
А як кусає 3-5 разів за сезон?
Я в ахуї
Якщо дитину вкусили влітку, то можете місяці через три від моменту здати аналіз. Ну і все после аналізу вирішувати.
Ну і не кожен кліщ заразний, це теж потрібно розуміти
Оскорбляю всячески• 17 сентября в 18:05
Насправді, борреліоз (Лайма) страшна хвороба з тяжкими наслідками. Лікується тільки в перші 2 місяці після укусу, потім переходить в хронічну. Знаю, про що кажу. Мій чоловік хворів і подруга хворіє.
Мішечок щастя• 17 сентября в 18:06
Ответ дляОскорбляю всячески
Автор вчора фото викладала, там еритема вже характерна формується, бичаче око. Вірогідно, що лікар не сумнівається в Лайма і правильно призначив курс доксицикліна
Підмітайло
• 17 сентября в 18:12
Ответ дляМішечок щастя
Да,диагноз есть,и амоксицилин не сработал,тут пишут что антибиотики на 21 день,но нам назначили на 10 дней,наверно это мало!
Полуничка• 17 сентября в 18:16
Ответ дляПідмітайло
Интересно, почему вам профилактику амоксициллином проводили, если обычно это делают доксициклином
Мішечок щастя• 17 сентября в 18:20
Ответ дляПідмітайло
Ну, напевно, лікар сказав через який час на огляд і мабуть аналіз зробити. За 10 днів побачите, куди справа рухається.
Не нервуйтеся, це лікується дуже гарно і швидко, і в більшості випадків без ускладнень.
Бажаю здоров´я!
Бюст Березуцкого• 17 сентября в 18:21
Ответ дляПідмітайло
Призначають доксициклвн після підтвердження аналізом . Він інформативний через два тижні після укусу . Ерітема може бути не лише після кліща .
Підмітайло
• 17 сентября в 18:21
Ответ дляПолуничка
Ну заграницей так, и врачи тут в принципе работают тоже так
Підмітайло
• 17 сентября в 18:23
Ответ дляМішечок щастя
Бажаю здоров´я!
Дякую
Мішечок щастя• 17 сентября в 18:23
Ответ дляБюст Березуцкого
Кліща виймали, еритема бичаче око є, навіщо чекати аналізів, шо неясно?
Полуничка• 17 сентября в 18:34
Ответ дляПідмітайло
это конкретно где так?
Гопница-Советчица• 17 сентября в 18:34
Ответ дляПідмітайло
це де? яка країна?
Штора с кисточкой• 17 сентября в 19:11
Мужа укусил клещ, но его не видели и не знали пока поллица не перекосило. Появилась эритема, потом рядом еще одна, росла и увеличивалась. Думали аллергия. А потом как-то утром во время завтрака чай не смог пить, выливался изо рта, глаз опустился… Мы бегом в неврологию, испугались, что инсульт. Его госпитализировали, лечили неврит, капельницы, иголки, уколы. И никто даже не предположил, что это может быть Лайма. Сказали, что просквозило где-то, кондиционер. Как-то случайно попалось где-то про клеща и эритему и я поняла, что у него на руке именно она. Полезла изучать последствия - неврит одно из самых частых проявлений. Сдали расширенные анализы - а там антитела просто зашкаливали, и м, и g. После предполагаемого укуса прошло около 1,5-2 месяцев. Пил месяц юнидокс в двойной дозировке. Эритема на глазах исчезала. Спустя три года антитела все так же очень высокие, но симптомов нет.
Есть в фейсбуке группа про болезнь Лайма, можно там спросить. Но врачи рекомендуют месяц пить антибиотик если эритема есть(
KKrapochka• 17 сентября в 19:17
При еритемі антибіотик 21 день назначають в Україні і в Польщі. Можливо в Америці інші протоколи, або лікар врахував попередній антибіотик.
Удальонка• 17 сентября в 23:13
Ответ дляНе кую, не мелю
В пустелю переїхали? Де немає кліщів?
Ні, в Іспанію. Тут ірегулярно травлять і ризик мінімальний
Не інфекційні. В Україні кожен другий кліщ вже переносить
Удальонка• 17 сентября в 23:17
Ответ дляМамОмужа
А як кусає 3-5 разів за сезон?
Я в ахуї
А як кусає 3-5 разів за сезон?
Я в ахуї
50 на 50
Зараз така статистика по Україні , кожний другий кліщ переносить. То казала наша лікар. Навіть мою собаку відкапували 2 рази з тьох
То жахливо все ( було
Гравіцапа• 18 сентября в 10:17
Ответ дляПідмітайло
Міняйте лікаря. 10 днів мало!!!!!