Баба на горошині• 17 сентября 2025
Дочка почала кульгати
Дівчата, до ортопеда додзвонилася, сказав спершу виключити неврологію, зробити якусь нейростимуляцію нижніх кінцівок і якщо причина не в тому, то тоді до нього. Дитину нічого не болить.В мене паніка. Читала схожу тему, автор, відгукніться, будь ласка. Що обстежити? Які можуть бути причини?
Баба на горошині
• 17 сентября 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Миографию.она не страшная иголочки маленькие
Це якась не голова, а стимуляційна.
Баба на горошині
• 17 сентября 2025
Ответ дляЯ в дамках
Подросток?
10 р, худа
Скачка росту не було різких
СережкинаЯ• 17 сентября 2025
Ответ дляБаба на горошині
Це якась не голова, а стимуляційна.
А, та неприятней, током чуть бьет
СережкинаЯ• 17 сентября 2025
Ответ дляБаба на горошині
Це якась не голова, а стимуляційна.
На всякие неврологические капости прераратов 7 в разработке, так что не парьтесь
Баба на горошині
• 17 сентября 2025
Ответ дляСережкинаЯ
А, та неприятней, током чуть бьет
Дитині буде боляче?
СережкинаЯ• 17 сентября 2025
Ответ дляБаба на горошині
Дитині буде боляче?
Нет. Неприятно, как например стиралка током пробивает
Несу добро людям• 17 сентября 2025
Тазостегновий суглоб не болить? У нашої дитини якраз десь в 10 років таке було. Лікували запалення
Баба на горошині
• 17 сентября 2025
Ответ дляНесу добро людям
Не болить нічого
Бяки-козяки• 17 сентября 2025
Ответ дляБаба на горошині
Не болить нічого
В мого теж було запалення, на біль не жалівся, тільки кульгав
Снегопадка• 17 сентября 2025
Найдите другого ортопеда и пусть сделают рентген тазобедренных суставов ( один с ровными ногами, второй в позе жабки).
Пригощаю кашею• 17 сентября 2025
Ответ дляСнегопадка
Согласна
Может быть перекос таза.
Щас ухожу• 17 сентября 2025
Мой в 13,5 лет начал хромать и тянуть ногу, боли при этом не чувствовал. Рентген показал затемнение в районе тазобедренного сустава.Врач сказал, что это или зона роста, которую он травмировал/перегрузил или что-то серьёзное. Чтоб исключить что-то серьёзное сделали срочно мрт и кт. Короче, сказали, что перегрузил зону роста. Но он действительно тогда потянулся на сантиметров 8 за 4 месяца. Вообще с сентября по май он вырос тогда на 15 сантиметров.
ЛісАпетная• 17 сентября 2025
Малий кульгав у 6 років, після укусу кліща. Вкусив кліщ, 5днів високаттемпература, а тоді 1-2 дні добряче так кульгав на одну ногу. Але пройшло само.
Мамзелькіна• 17 сентября 2025
Ответ дляНе гоню
В моєї артрит
У моєї також був артрит, палець на нозі був теплий, дуже кульгала
Баба на горошині
• 17 сентября 2025
Ответ дляSo_so
В Киеве я знаю где хорошо взрослым делают, возможно они и детей берут, дать контакт?
Ми зі Львова, але дякую
Це точне обстеження?
Баба на горошині
• 17 сентября 2025
Ответ дляБяки-козяки
Як діагностували? Як лікували?
Баба на горошині
• 17 сентября 2025
Ответ дляЩас ухожу
Це жах. Як лікували?
Баба на горошині
• 17 сентября 2025
Обстеження найближче вільне через тиждень. Я боюся втратити час
Баба на горошині
• 17 сентября 2025
Ответ дляSo_so
Да, это точное обследование на предмет заболеваний периферических нервов/мышц.
А ці захворювання якось пересікаються з ортопедією?
Бяки-козяки• 17 сентября 2025
Ответ дляБаба на горошині
Як діагностували? Як лікували?
Їздили в лікарню Охматдит до ортопеда, робили рентген, виключили проблему по ортопедії, далі направили до інфекціоніста, здали кров, теж виключили, надію направили на УЗД тазового суглобу і виявили запалення. Призначили нурофен (не пам´ятаю дози) на 7 днів, якусь мазь, заборонили ходити і сидіти 10 днів