КоКоКоКоКоКо...• 17 сентября в 23:17
Проголосуйте пожалуйста за петицию о смене гимна Украины
Нужно ещё 11000 голосов, осталось 6 дней.
Можно послушать в инстаграме новый гимн в исполнении Анны
Новый гимн:
Процвітає України — і слава, і воля,
Проживаємо ми разом нашу світлу долю.
І живемо ми у мирі усім білим світом,
І будуємо країну, що в єдності квітне.
Душу й тіло пробудили, обравши свободу,
Бо віками ми є браття козацького роду.
Об’єднались у світанні — від Сяну до Дону,
І світло вільної країни ллється крізь кордони.
Чорне море так сміється, дід Дніпро радіє,
І у нашій Україні доленька квітніє.
Душу й тіло пробудили, обравши свободу,
Бо віками ми є браття козацького роду.
Ми з любов’ю і завзяттям долю творим спільно —
В Україні пісня щастя лине гучно й вільно.
Зберегли ми споконвічні — мудрість, честь, сумління,
І несуть у світ добро нові покоління.
Душу й тіло пробудили, свободу обравши,
Всім народом відчуваємо єдність нашу!
Нічний дожор• 17 сентября в 23:23
Нема нічого про поні і єдинорогів, не буду голосувати, не достатньо радісно.
Волшебный Пони• 17 сентября в 23:25
Ответ дляПампушОК
Ещё бы музыку не такую заунывную
Я давно говорю. Нужен дабстеп
ПампушОК• 17 сентября в 23:28
Ответ дляВолшебный Пони
Я давно говорю. Нужен дабстеп
Всё лучше чем то что сейчас . Я под него в детстве просыпалась.. до сих пор не пойму как так вышло что при огромной красоте языка , выбрали и создали это
Иванка Бур• 17 сентября в 23:38
Не сподобався текст. Як від жертви абьюзу, не вистачає кота Леопольда з його ’рєбята, давайте жить дружно’
Просто звязда• 18 сентября в 00:12
Ну это звучит намного лучше, чем та печальная песня, что есть сейчас)
Ядвига Юсьлегко• 18 сентября в 00:52
Мг, мало проблем, давайте тепер їм ідею підкинемо, куди пару млн бюджетних , перепрошую-через яку лазєйку, списати…
І про обʼєднання та єдність-ну так, коли народ мовою намагаються розділити, ну так-так) Руанда плаче у куточку. Рогулю напишіть про це у сусідній темі, який брудом поливає схід та північ країни..
ЛолитаНеРазлита• 18 сентября в 06:27
Мені не подобається, що слова перероблені, а не повністю свої.
І я проти в війну щось переробляти, це великі гроші, не до того зараз.
Манка Я• 18 сентября в 07:54
Вважаю що це не найактуальніша проблема, на яку терміново треба списати скільки то мільярдів грошей. Від того що переробимо гімн ми не заживемо краще а війна не зупиниться