Жена сантехника• 18 сентября 2025
Знайома живе із батьком своєї дитини не ррзписавшись
Він за цей час взяв квартиру в іпотеку,вона до цих грошей немає жодного відношення ,бо ніколи навіть не працювала ,в разі чого квартира дістанеться в рівних долях дитині ,його батькам і іншим його родичам?
Чи навіть і дитині не дістанеться,в тільки його родичам?
Просто цікаво
Незламна Україна• 18 сентября 2025
Ответ дляЖена сантехника
Так якщо не буде то на кого тоді залишиться?
Его родителям и ребенку.
А он уже умирает?
Незламна Україна• 18 сентября 2025
Ответ дляЖена сантехника
Є ще сестра
Его сестра в пролете, если он ей дарственную не напишет
Жена сантехника
• 18 сентября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Не напише звісно
Блиск думки• 18 сентября 2025
Ответ дляЖена сантехника
А з якого ні?
З такого, що при розподілі майна дитина участі брати не буде, жінка там взагалі ніяким боком бо участі не приймала, в разі смерті все по заповіту, і далеко не факт, що дитину туди включили
Жена сантехника
• 18 сентября 2025
Ответ дляБлиск думки
А якщо заповіту немає?
Блиск думки• 18 сентября 2025
Ответ дляЖена сантехника
А якщо заповіту немає?
Значить отримає якусь частку, якщо до того її не забере банк, в рівних долях на всіх хто вступить в право спадкування
Жена сантехника
• 18 сентября 2025
Ответ дляБлиск думки
То чого ж ви пишете,що дитині нічого не буде належити
Кукусики• 18 сентября 2025
Ответ дляЖена сантехника
Потому что автоматом никто ничего не получает, а нужно вступить в права наследства, а не вступит, то ничего не получит
Блиск думки• 18 сентября 2025
Ответ дляЖена сантехника
Бо по факту це дуже і дуже малоймовірно, чи батько вже вмирати зібрався?, поки живий ні дитині ні співмешканці не світить абсолютно нічого
Блиск думки• 18 сентября 2025
Ответ дляКукусики
А там і борги успадкуються і буде та дитина не рада, що вступила в права
Кукусики• 19 сентября 2025
Ответ дляБлиск думки
Борги... люди об этом не думают обычно. Я сама получила наследство от родителя и долгов там не было. Так что не факт.