Ширли-Мырли• 18 сентября в 13:02

Дари осені

Яке багатство, різноманіття,фарб, смаків. ..
Обожнюю осінь за це, але не люблю за холод, сирість, за те, що все потроху жухне...
автор Ширли-Мырли • 18 сентября в 16:56
Ответ дляПоторописька
И помидор кг 100
Баклажаны ещё
Краса
автор Ширли-Мырли • 18 сентября в 16:57
Ответ дляЗолота орда
Айстри радують, а ще зараз підуть хризантеми, буде краса Малинку теж радує збирати, мені вона більше літньої подобається і жуків в ній нема)) Хоча, в принципі, я не люблю осінь, бо завжди якісь стреси мені восени, з дитинства не люблю
Як у Вас гарно!!!
Поторописька• 18 сентября в 18:07
Ответ дляШирли-Мырли
Краса
Дякую! Навзаєм)