Електрохарчування• 19 сентября в 21:42

Дівчата 30+, вам хочеться ще того сексу?

Мені 32. Років до 30 в мене було високе лібідо, цікавий секс і т.д.
На сьогодні я розумію що мені цікавіше подивитися фільм, почитати книжку, піти на шопінг, пограти з котом..
Чоловік є, на початку відносин була шалена пристрасть, а зараз якось пофіг.
Випереджую питання про те, чи переживаю я, що чоловік заведе коханку - ні, не переживаю.
Заикальница• 20 сентября в 14:45
Ответ дляЕлектрохарчування
Можливо
Поки зустрічалися, жили окремо, то пристрасть була.
Але то було інше життя, до війни
тем более вы без детей насколько я поняла...
автор Електрохарчування • 20 сентября в 14:46
Ответ дляЗаикальница
Так, без, я не планую.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 20 сентября в 15:06
Тоже самое и ,честно сказать,без либидо намного лучше жить. От секса м мужчин только одно зло.
Фіфачка• 20 сентября в 15:40
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Кому як. У мене лібідо не знизилося з віком, секс люблю, щаслива у шлюбі.
Триндю-бриндю• 20 сентября в 18:23
Ответ дляЕлектрохарчування
Так, і оргазми є. Якби я не отримувала задоволення, то взагалі би не займалась. Але мене треба ’розкачати’ дуже добре, бо саме по собі бажання, як раніше, не виникає.
Мабуть гормони
Перевіртесь у лікаря,чи не потрібно вам?)
автор Електрохарчування • 07 октября в 17:01
Ответ дляТриндю-бриндю
Мабуть гормони
Та перевіряючі постійно.
Гормони поки на граничних значеннях, через кілька років мабуть почну згт.
Що тут ще вдієш