Швидка Настя• 20 сентября в 18:12

Вступ до ВуЗу Чехія

Дівчата, підкажіть, будь ласка, ви все все знаєте. Є син, 15 років зараз в 10 класі. Вже півроку займається з репетитором двічі на тиждень чеською і буде далі навчатись. В процесі 11 класу плануємо вступ через посередників. Спілкуючись зараз і з Гоу стаді і іншими. Пропонують варіанти 1. З вересня місяця 11 класу онлайн інтесив курсів чеської по 5 годин в день, 5 разів на тиждень + потім супровід, документи, поселення в гуртожиток. Але ж 11 клас, є репетитори, є басейн, як виділити 5 годин кожен день уяви не маю. 2. Закінчуват 11 клас і їхати на рік підготовки в Чехію.
Я думаю, що з репетитором пр чеській на момент початку 11 класу вже буде якийсь рівень.
Щось я розгубилася, в кого був досвід, що порадите?
Леди Г• 20 сентября в 18:15
А як проходить нострифікація, поки школу не закінчив?
автор Швидка Настя • 20 сентября в 18:18
Ответ дляЛеди Г
Середній бал з 8го по 1 семестр 11 класу
Леди Г• 20 сентября в 18:21
І які вузи розглядали? Чи ви внутрішню нострифікацію будете проходити?
tereska• 20 сентября в 18:22
Якщо будет фаундейшн то краше на нього піти, бо з тим рівнем мови, який він може мати, буде дуже тяжко навчатися. Це ж не просто слухати, а сприймати ще й відповідати та екзамени попереду. Мову я би радила вчити інтенсивно, треба буде ще пройти тест на визначення рівня мови та подати вчасно документи, бо ті, хто пізно подає - не має гаранту на поселення в кампусі, будете або півкімнати шукати на підсилення, або хостел приватний по типу студентських блоків.
Хай ще визначиться за ці 1.5 року зі спеціальністю, щоб не аби куди вступити, щоб відрахували після першого ж семестру, в пройде профорієнтацію. В значиться з вузом, містом самим.
автор Швидка Настя • 20 сентября в 18:26
Ответ дляЛеди Г
Vysoká škola chemicko-technologická v Praze (VŠCHT). Нострифікацією як і всім решта буде займатись компанія посередник
Мовчу, але хочу• 20 сентября в 18:26
Его уровня языка будет недостаточно. Вы поздно кинулись. Чтобы учится на Чешском его нужно знать не хорошо, а идеально. Сын просто не успеет натренировать его до уровня академического носителя.
Я бы выбирала первый вариант, но если он сильно сложен, то второй. Ребёнку хочется ещё жить, а не впахиваться как лошадь.
автор Швидка Настя • 20 сентября в 18:29
Ответ дляtereska
Куди вступати визначився це Vysoká škola chemicko-technologická v Praze (VŠCHT). Спеціальність ще не визначився, щось пов´язане з електронною хімією, шоб це не значило. Інтенсивно - тобто онлайн паралельно з 11 класом чи після 11 класу на рік підготовки і інтенсивність?
Леди Г• 20 сентября в 18:33
Ответ дляШвидка Настя
А дивились який там конкурс? Мій хотів в умпрум, але на його спеціальність там 15 абітурієнтів на місце.
Тому зараз дивиться і інші міста та виші.
Леди Г• 20 сентября в 18:34
Я б все рівно, дала б можливість дитині рік в Чехії пожити до вступу Бо повірте, це такий стрес. Ви навіть не уявляєте. І якраз вступить в універ
Міс Всесвіт• 20 сентября в 18:41
5 годин 5 разів на тиждень - щось важко уявити користь таких занять
tereska• 20 сентября в 18:43
Ответ дляШвидка Настя
Вже треба інтенсивно вивчати мову. Бо ми не замислюємося, що таке академічна мова і звичайна побутова розмовна. Є курси, де вивчають та готують майбутніх студентів до вступу в вуз.
Хай у вас все вийде, ви молодець, що цікавитесь та вивчаєте цю інфо раніше!
До прикладу, мій син гарно знає англійську мову, без підготовки здав тест академічної англійської на Б2, заставити було нереально підготуватися, похєрив проплачені курси до підготовки іспиту. Хвилювався трохи, здав би краще ж, але-але цього малувато для сприйняття вищої математики, усіх термінів, відповідей для технічного вузу зі складної спеціальності.
Великий сатирик• 20 сентября в 18:45
Якщо фінанси дозволяють, то я б обрала рік підготовки у Чехії
Анонимарик• 20 сентября в 18:51
Їхати на рік підготовки. У Чехії на багато спеціальностей іншого варіанту і немає.
У будь-якому разі, це корисно і з точки зору знання мови, і адаптації в новій країні і середовищі. Там же ще іспити мають бути на рівень мови, і обрані предмети
Цибулька зла• 20 сентября в 18:59
Ответ дляМовчу, але хочу
Не смешите, академический уровень))))
Есть магистры до В2 еле дотягивают. Все лекции сразу есть в записи, смотри сколько хочешь пока не дойдет. За первый курс общения с преподами необходимый разговорный по предметам формируется
Автор, гоу стади это правильно, дочь с ними поступала,все отлично. На месте язык лучше учить
Ковбой Хагис• 20 сентября в 19:00
Ответ дляШвидка Настя
курси чешського розмовного чи технічного?
Цибулька зла• 20 сентября в 19:04
11 класс онлайн совместно с годом в Чехии не рассматривали? Дочь так учила именно в гоу стади в Праге, даже золотую медаль получила, все успевала, и на гос сертификат сдала чешский, у них хорошо все организовано, делают разные группы по времени. Нам под наших 11 классиков сделали чешский на 14 час до вечера, утром школа была онлайн
Цибулька зла• 20 сентября в 19:06
Ответ дляМовчу, але хочу
А в универе у них думаете пахать не надо? Там вылетают автоматом пачками, тесты иногда по несколько за день попадают, учить много надо. Как раз войдёт в тонус
Мовчу, але хочу• 20 сентября в 20:48
Ответ дляЦибулька зла
Не смешите, академический уровень))))
Почему же не смешить.
Разве Вы не любите посмеяться?
Смейтесь на здоровье 😉
Мовчу, але хочу• 20 сентября в 20:49
Ответ дляЦибулька зла
Вот и я так думаю. Поэтому и написала, что первый вариант предпочтительнее был бы, лично для меня.
Бабулька• 21 сентября в 18:02
Не пожалейте денег на языковой год. Лучше всего брать курс от Карлова университета, конкретно тех кто планирует учиться на тех.специальностях они учат в Подебрады. В курс кстати не только язык входит, профильные дисциплины тоже.
Я гоу стади не советую, ну или всю информацию от них перепроверять.
Бабулька• 21 сентября в 18:26
От по гоу стаді тема - для розуміння як вони обманюють людей
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3764012
автор Швидка Настя • 21 сентября в 23:00
Ответ дляБабулька
Я вам дякую, що відписались, але ми ніде не брали захист і не збираємось
автор Швидка Настя • 21 сентября в 23:02
Ответ дляБабулька
Схиляюсь на 11 клас перевести в оптіму і проходити підготовчий курс.
Бабулька• 22 сентября в 00:20
Ответ дляШвидка Настя
Це як приклад коли вони надають неадекватну інформацію. Їх багато, бачите, навіть на цьому форумі випливає часто.
Бабулька• 22 сентября в 00:22
Ответ дляШвидка Настя
Але моя вам порада - не дивлячись ні на що - нмт сдавайте. І зараз деякі вузи вимагають на додаток до аттестата, а все ще змінюється постійно.