Носки на подтяжках• 20 сентября в 23:06
Потрібно буде провести через 2 роки операцію.
Хочу плакати. В дитини мезіальний прикус. Має йти два роки підготовки до операції. Брекети і т.д
Потім операція. Не можу знайти інформації, яка найкраща клініка, яка робить такі операції. Треба проконсультуватися і почати підготовку. Грошей нема, починаю збирати. Оскільки, думаю, це недешево. Може хтось стикався, підкажіть, будь ласка.
Заздалегідь Вам дякую.
Куплю орехи• 20 сентября в 23:14
Навіщо операція? Вік? В мене був з 4років капи. Норм. Ніяких операцій. Мені 41
Колишня муза• 20 сентября в 23:29
омг
прям операцію?
в мене був у 80-х, пластини, якісь шапочки корегувальні
але все одно у 28 років брекети поставила ще на півроку
у дочки теж мезіальний був, але зараз такі хороші пластини з розширенням щелепи - що випривили за рік, але прийшлося ще підрізати вуздечки.
прям операцію?
Гжегож Бженчишчикевич• 20 сентября в 23:30
Ответ дляКолишня муза
омг
прям операцію?
У меня и у дочки такие же были прикусы. Я носила пластину в 90-е, дочери год назад исправили пластина+аппарат забыла как называется
Носки на подтяжках
• 21 сентября в 03:47
Ответ дляКуплю орехи
Скази і лікарі, тільки операцію. Пластинки не помогли. Брекети і,Пластинки не допоможуть.
Зуби рівні.
Носки на подтяжках
• 21 сентября в 03:48
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Сколько лет ребёнку, автор??
До 12 точно без операции!
В 18 операцію можна, не раніше.
Носки на подтяжках
• 21 сентября в 03:50
Ответ дляRemensa
Знаю одну дівчину. Вона приблизно два місяці тому робила операцію, тільки в неї навпаки було. Два роки підготовки, операція, місяць рот не відкривався. Біля мільйону витрати.
Сумно.
Прикус навпаки?
І взагалі тепер вже як. Норм.?
Прикус навпаки?
І взагалі тепер вже як. Норм.?
Носки на подтяжках
• 21 сентября в 03:52
Ответ дляКолишня муза
омг
прям операцію?
Ні,пластинки ні брекети, навіть лікарі сказали, не поможуть.
Пластинки, вуздечки, все було.
Невеликий результат.
Зуби в дитини рівні.
Пластинки, вуздечки, все було.
Невеликий результат.
Зуби в дитини рівні.
Носки на подтяжках
• 21 сентября в 03:53
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Були пластини. Роки консультації, пластини і т д
Сказали. Тільки операції. Лікарі різні.
Куплю орехи• 21 сентября в 11:54
Ви в різних лікарів були і всі за операцію? Якщо в Києві то їдьте на зоологічну там нормальні.
Гжегож Бженчишчикевич• 21 сентября в 12:14
Ответ дляНоски на подтяжках
Сказали. Тільки операції. Лікарі різні.
Скільки років дитині?
Носки на подтяжках
• 21 сентября в 15:53
Ответ дляRemensa
Так, в неї верхня щелепа вперед виходила. Їй рбили операцію на двох щелепах. Вона дуже задоволена. І щаслива.
Але ж грошей вклала...
Так. Теж думаю, грошей треба, починаю збирати. Надіюсь назбираю. Це коло 100 000?
Носки на подтяжках
• 21 сентября в 15:53
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Скільки років дитині?
Носки на подтяжках
• 21 сентября в 15:54
Ответ дляКуплю орехи
Не то щоб аж за. Але один вердикт- тільки операція допоможе.