Опля Картопля• 21 сентября 2025

На 2 дня в Львов. Что посмотреть?

Есть какие-то интересные музеи? Я была когда-то в Львове, но давно, уже не очень помню
Жінка з перцем• 21 сентября 2025
За 2 дня можно весь Львов обойти
автор Опля Картопля • 21 сентября 2025
Ответ дляЖінка з перцем
За 2 дня можно весь Львов обойти
Весь обходить не планируем
миссАрфография• 21 сентября 2025
Шевченків Гай, Личаківське кладовище. Дуже багато цікавих місць. Я музеї не так сильно люблю, тому не пораджу
ОйЙой• 21 сентября 2025
Чесно, не розумію чого його так хвалять. Розвалені фасади,вузькі вулиці,бешені ціни. Два рази намагались гуляти там,щоб сподобалось, ні
Нема там що дивитись
Анонім Перший• 21 сентября 2025
З широко відомих
Музей Пінзеля на Митній площі-зачаровує.
Музей скла-додає вражень від Львова.
Аптека-музей-з цікавою екскурсією.
Арсенал-сподобалось всім незалежно від статі.
Галерея мистецтв у палаці Потоцьких-ну ми таке любимо відвідувати)
Можливо, з´явились якісь нові-пошукайте інформацію.
Зверніть увагу не тільки на музеї, а й на виставки-ми колись були на виставці ляльок у Львові, чудові враження і фото, експонати ручної роботи деякі прямо витвір мистецтва.
Крем для арбуза• 21 сентября 2025
Сходіть в кав´ярню Копальня кави на площі Ринок. Не пожалкуєте. Так є що подивитися як у музеї, пофоткатися. Замовляйте запаяну каву, її готують перед вами з цілим шоу.
автор Опля Картопля • 21 сентября 2025
Ответ дляОйЙой
Нема там що дивитись
Ну хто на що розраховує
автор Опля Картопля • 21 сентября 2025
Ответ дляАнонім Перший
З широко відомих
Музей скла-додає вражень від Львова.
Аптека-музей-з цікавою екскурсією.
Я ще хочу сходити в музей хвороб при університеті
автор Опля Картопля • 21 сентября 2025
Ответ дляКрем для арбуза
О, це я пам’ятаю, класно там
Margaret Rose• 21 сентября 2025
Походіть по центру, підніміться на Ратушу (правда не знаю чи туди зараз пускають), зайдіть в Шоколадну майстерню, Копальню кави, можна зайти в будь-який храм поблизу, підіть на Личаківське кладовище - всі ці локації в пішій доступності.

Також можна піти в Стрийський парк, собор святого Юра, церкву Ольги і Єлизавети (взагалі класна готична локація поблизу залізничного вокзалу)
Лагшмивара• 21 сентября 2025
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-2163885
зберегла для себе
ЗдесяЯ• 21 сентября 2025
Ответ длямиссАрфография
А Шевченків Гай то парк?
ЗдесяЯ• 21 сентября 2025
Я люблю просто гуляти Львовом, мені так подобаються його вуличкі і старовинні будинки.
Стрийський парк дуже люблю.
Атмосферу міста.
Захджу зазвичай лише у кав´ярні гарні чи ресторанчики. Але вашою рекомендацією про музей хвороб зацікавилася, можливо також зайду.
миссАрфография• 21 сентября 2025
Ответ дляЗдесяЯ
А Шевченків Гай то парк?
Музей парк
Показушница• 21 сентября 2025
Ответ дляОйЙой
Нема там що дивитись
Не їздіть
ЗдесяЯ• 22 сентября 2025
Ответ длямиссАрфография
Музей парк
Це як музей під відкритим небом? Там композиції стоять? Я в жовтні буду. воно ще стоятиме там? Чи це цілоріч?
миссАрфография• 22 сентября 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Почитайте про нього. Є сторінка в інстаграм. Я не знаю, як вони працюють