Кнопкотиць• 21 сентября 2025
Дівчата, де замовляєте плодові дерева?
Підкажіть перевірений сайт. Ще, можливо, підкажете смачний сорт яблук, щоб солодкі, без кислинки. І сорт абрикос
Ненька наша• 21 сентября 2025
Є такий сайт як форум датчиків України . Там є теми про гарні інтернет магазини і чорний список. Сорт яблук теж там підберете, є огляди
Светка-пипетка• 21 сентября 2025
Якщо ви зимовий сорт яблук вибираєте, то я люблю Ред Чіф, Снєжний кальвін.
Де купити, не пораджу.
Сорти абрикос, треба враховувати ваш регіон, але з свого досвіду раджу вибирати ранні сорти
Де купити, не пораджу.