Конфиденциальность• 22 сентября в 12:22

Чи є дівчата, які живуть на зп 11-13, без сім´ї чи допомоги.

Як викручуєтесь? Де шукати підробіток.
Шукаю роботу вже півтора року, або не беруть, або на ногах по 12 годин.
Освіти не маю.
Можливо знаєте якісь можливості підробити. Прибирання тоже оплачується не айс в нашому місті.
Тоскующая• 22 сентября в 22:42
Ответ дляPANTERA_KET
Риэлтор. Я 1т уе заработала после основной работы на 9-10т грн/мес. Не вступая ни в какие агенства. Нашла продавца, свела со своим подругой риэлтором, та мне откат, водила по показы
Сколько лет назад это было и в каком городе? Автор явно не в Киеве и не во Львове живёт, где квартиры раскупают, как горячие пирожки
Плету интриги• 23 сентября в 10:30
Ответ дляТоскующая
Посоветуйте, где можно найти эти бесплатные курсы? Я бесплатно только на хрень ненужную натыкалась и то зарегистрироваться не получалось, сайт постоянно лагает
курсера
Освічую темряву• 23 сентября в 13:49
Ответ дляПацака-задирака
У вас з математикою все добре?
Яка має бути вартість і кількість манікюрів в день, аби мати такий дохід?
У вас 100к - це чистий дохід чи оборот, ви ще з цим розберіться, перш ніж таку дурню постити
вакансії відкрийте і дивіться
Тоскующая• 23 сентября в 14:41
Ответ дляПацака-задирака
У вас з математикою все добре?
Чому б ні? Це реальна цифра, якщо майстер хороший
Пацака-задирака• 23 сентября в 15:12
Ответ дляТоскующая
І у вас погано з математикою.
Чи хороший майстер пиляє нон-стоп ?
Оборот і чистий дохід (суть зарплата на руки) різні поняття.
Тоскующая• 23 сентября в 22:44
Ответ дляПацака-задирака
І у вас погано з математикою.
Чи хороший майстер пиляє нон-стоп ?
Ок. Давайте порахуємо. Моя манікюрниця орендує однокімнатну квартиру під салон на двох з напарницею за 14 тис грн. Вартість манікюру в неї 1000 грн, педикюр 1200. Має по 5-6 клієнтів щодня, в іноді перед святами і по 8 буває, працює швидко. Бере 1-2 вихідних на тиждень, тобто працює мінімум 22 дні. Якщо рахувати по мінімуму, то виручка за день становить 5 тис, а в місяць це 110 тис, мінус оренда, комунальні і податки - це 12 тис. Ще розхідники, це ще плюс 500 грн в день, за 22 дні - це 11 тис грн.
Тому дохід 110 - 12 - 11 = 87 тисяч вона має при звичайному восьмигодинному робочому дні. Але це розрахунок за 5 клієнтів на день і для неї це графік без перевантажень - встигає і пообідати і кави випити і інструмент простерилізувати. Запис на 2 тижні вперед. Що не так і мене з математикою?
Пацака-задирака• 24 сентября в 00:50
Ответ дляТоскующая
Вона робить клієнта менше, ніж за 1.5 години? А якщо 8 в день, то ще швидше?
І при цьому якісно. Авжеж, вірю.
В будь якому разі, автору ці цифри і досвід не допоможуть. В її населеному пункті манікюр коштує набагато менше і черга не стоїть. ’Два тижні наперед’ в більшості випадків просто маркетинг, щоб ви тішились, як вам пощастило.
Замороженная селедка• 26 сентября в 13:16
Ответ дляМорская свинка
Я в Одессе, зарплата 14 тыс, квартира 12+4 коммуналка. Ах, да плюс к этому 2 тыс грн ВПО
в одессе есть дешевле квартиры. много
Замороженная селедка• 26 сентября в 13:23
Ответ дляКонфиденциальность
Яка гарна порада. Дякую
яке у Вас місто ?
Морская свинка• 26 сентября в 16:34
Ответ дляЗамороженная селедка
в одессе есть дешевле квартиры. много
Конечно есть, и комнаты в коммуне есть, и общежития…