Барбітта• Изменено 16 сентября в 20:06
Допоможіть, будь ласка, потрібна робота
Дівчата, порадьте, будь ласка, де знайти віддалену роботу з дому на 2-3 години в день( потрібно поєднувати з основною). Катастрофічно не вистачає грошей( Обшукала за 2 дні сотню вакансій, всі по 6 годин мінімум. Може хтось знає шлюбне агенство ( оператор) , але щоб вільний графік? Готова працювати навіть за мінімальні гроші. Хороше володіння ПК, середня англійська. Поділіться, якщо хто в темі, буду безмежно вдячна.
Кто крайний?• 16 сентября в 20:18
Боже, як жаль наших людей. Бажаю щоб у вас все налагодилося. І у всіх нас
Пораджу робити те саме що на основній роботі, але для ін замовників/роботодавця
Шукаю стакан• 16 сентября в 22:15
Мінімальні гроші це скільки? 1000 грн а місяць?
А що ви знайшли за 6 годин?
Шукаю стакан• 16 сентября в 22:16
А англійська середня це як?
Скільки ви отримуєте що не вистачає?
Барбітта
• 16 сентября в 22:39
Ответ дляШукаю стакан
А що ви знайшли за 6 годин?
Це 100 гривень за годину+-
Барбітта
• 16 сентября в 22:39
Ответ дляШукаю стакан
А англійська середня це як?
Скільки ви отримуєте що не вистачає?
Шукаю стакан• 18 сентября в 12:30
Ответ дляБарбітта
Це 100 гривень за годину+-
А на основній скільки за годину?
Шукаю стакан• 18 сентября в 12:31
Ответ дляБарбітта
Тобто у вас скоріш за все на основній немає 100 грн в годину. І ви стабільний робітник маєте якийсь рівень праці досвід навички притерлися вже вас знають і в обороті і т д невже вам здається що разовий підробіток буде більше зп годину ще і якийсь некваліфікований
ПрипоРошенная• 22 сентября в 12:30
Може змінити основну роботу? Ну як варіант.
Я саме зараз шукаю нову роботу, бо стара геть погано оплачується