Добрий день.
Макрон і Зеленський. Які у них стосунки і чи справді Макрон збирається допомагати Україні, як він то обіцяє Зеленському?
І чи вірить Зеленський у дружбу Макрона?
Яке у вас враження?
Дякую наперед за відповіді
Яке у вас враження?
Дякую наперед за відповіді
Ответ дляМанула
За майже 4 роки ви ще не зрозуміли, що на словах допомога - ОГОГО, а в реалі якось не дуже? ((
Бо їм всім вигідно, щоби війна йшла на території України ...
Пробачте, але війна уже дванадцятий рік і Франція нам постійно допомагала.
Та ще й прихистила наших біженців.
Я вважаю, що ми маємо бути їй вдячні
Та ще й прихистила наших біженців.
Я вважаю, що ми маємо бути їй вдячні
Ответ дляИлона_747
Та ще й прихистила наших біженців.
Я вважаю, що ми маємо бути їй вдячні
Та ще й прихистила наших біженців.
Я вважаю, що ми маємо бути їй вдячні
Не про вдячність тема, а про те, що реальна військова допомога, яку надають дорогі партнери, дуже відрізняється від бла-бла-бла обіцянок і зовсім не дає змогу нанести стратегічну поразку ворогу