Илона_747• 22 сентября в 13:23

Макрон і Зеленський

Добрий день.
Макрон і Зеленський. Які у них стосунки і чи справді Макрон збирається допомагати Україні, як він то обіцяє Зеленському?
І чи вірить Зеленський у дружбу Макрона?
Яке у вас враження?
Дякую наперед за відповіді
Гимли• 22 сентября в 13:28
А таро что говорят ?
irina2005• 22 сентября в 13:30
Ви єдиних новин передивилися?
Веточка сакуры67• 22 сентября в 13:34
А мы все ждем супермэна который нас спасет
bespe4na_mavpa• 22 сентября в 13:36
Пилят вместе и радуются
Манула• 22 сентября в 14:05
За майже 4 роки ви ще не зрозуміли, що на словах допомога - ОГОГО, а в реалі якось не дуже? ((
Бо їм всім вигідно, щоби війна йшла на території України ...
mymoly• 22 сентября в 14:14
Макрон досидит до следующих выборов в 27 году. И забудет как всех звали
автор Илона_747 • 22 сентября в 14:17
Ответ дляМанула
Пробачте, але війна уже дванадцятий рік і Франція нам постійно допомагала.
Та ще й прихистила наших біженців.
Я вважаю, що ми маємо бути їй вдячні
Манула• 22 сентября в 14:23
Ответ дляИлона_747
Та ще й прихистила наших біженців.
Я вважаю, що ми маємо бути їй вдячні
Не про вдячність тема, а про те, що реальна військова допомога, яку надають дорогі партнери, дуже відрізняється від бла-бла-бла обіцянок і зовсім не дає змогу нанести стратегічну поразку ворогу