Бавовна• 23 сентября в 17:16
Порадьте адвоката для позбавлення батьківських прав
Привіт всім!
Потрібен адвокат для позбавлення батьківських прав.
Ми з екс чоловіком розлучені з 2017 року. Маємо 2 дітей 12 і 14 років. Аліменти платить, бо має офіц військову пенсію. ( до слова сказати, служити не беруть, бо алкаші там не треба)
Причина - він алкоголік, дітей не бачив жодного разу після розлучення.
Я проживала і прописана з дітьми в Київській обл. ( зараз за кордоном). Він прописаний в Києві, проживає в Сумській обл.
Наскільки це все реально зробити?
Безлім на все• 23 сентября в 17:19
Якщо він сплачує аліменти і не становить ніякої загрози для дітей, це нереально.
Заместитель Анонима• 23 сентября в 17:22
Ответ дляНіколи не збрешу
Пока платит алименты, род.прав не лишите.
Даже если не платит, то это для суда не повод лишения прав.
Невісточка ж• 23 сентября в 17:43
Як Ви плануєте отримати висновок служби у справах дітей про доцільність позбавлення батьківських прав, перебуваючи закордоном?
Невісточка ж• 23 сентября в 17:44
Те, що він алкоголік, потрібно доводити належними та допустимими доказами, а не просто словами.
Бавовна
• 23 сентября в 17:46
В якому сенсі по моєму бажанню? Він в запоях по 2-3 місяці підряд.
Конкретно зараз п´є з початку серпня і я не можу зв´язатись з ним
Бавовна
• 23 сентября в 17:55
Ответ дляНевісточка ж
Тому і шукаю адвоката
Бавовна
• 23 сентября в 17:59
Ответ дляДжавеліна
Щоб що?
Щоб я могла вирішувати всі справи дітей одноосібно. Поки ми жили в Україні, мене це не турбувало. А тут вимагають його дозвіл на все
Лялькодзьоб• 23 сентября в 18:31
Ответ дляБавовна
В якій країні?
Бджолина королева• 23 сентября в 18:44
Ответ дляБавовна
Може зайнятий. Гроші ж шле. Не лікувався
Бджолина королева• 23 сентября в 18:44
Ответ дляБавовна
Може легше довіреність щоб зробив
Бавовна
• 23 сентября в 19:30
Ответ дляБджолина королева
Я до нього кожен день дзвоню, а він п´яний
Бджолина королева• 23 сентября в 20:47
Ответ дляБавовна
Хай зробить довіреність. Обговоріть це питання. Подруга ексу заплатила(
Голова колгоспу• 24 сентября в 16:12
Я думаю, автор з легкістю найде того, хто їй наобіцяє виграти справу.
Хата на мати• 11 октября в 09:02
Випадково побачила ваше питання. З тими вводними, що у вас є, суд вам відмовить. Судова практика зараз стара на бік таких недобатьків і застосовує позбавлення батьківських прав тільки як виключну міру.