Эта_Шикарна)• 03 сентября в 13:13

Куди поїхати жіночкам з дітьми на вихідні? Порадьте будь ласка.

Їдуть жінки з дітьми різного віку.
Старт - з Києва.
Розглядаємо (поки) локації, до яких можна дістатися потягом + електричка звідти.

Тільки Україна.
В ідеалі - це архітектура міста. Гори - класно, але компонувати з містом)))

Вже були:
Львів, Ужгород, Мукачево, Чернівці, Полтава, Черкаси, Чернігів, Одеса, Буцький каньйон, Бакота, Тустань, Клевань.

Дуже хочемо дітям показувати красоти нашої України, але не маємо ніяких інших форматів подорожі окрім потяга. Автобус - дуже рідко((((((((((
Дівчина Гілмор• 03 сентября в 13:15
Тячів, Умань
автор Эта_Шикарна) • 03 сентября в 13:18
Ответ дляДівчина Гілмор
Тячів, Умань
дякую. в Умані були.
Тячів - навіть не знала. Гуглю
МастерЮля• 03 сентября в 13:20
Легедзине, Умань
автор Эта_Шикарна) • 03 сентября в 13:22
Ответ дляМастерЮля
Легедзине, Умань
дякую, все що зображено на картинці - скрізь були. Замки - то взагалі моє маст-хев)) коли була змога машиною їздити - то обїхали чимало замків на заході нашої країни
Тушьмушьнюшь• 03 сентября в 13:23
Каменец подольский. Из Киева есть поезд, как раз день погулять, вечером обратно
автор Эта_Шикарна) • 03 сентября в 13:23
Ответ дляТушьмушьнюшь
дякую, забула написати. були)) і в Хотині також
Чудесна локація. прям краса!
Тушьмушьнюшь• 03 сентября в 13:24
Ответ дляЭта_Шикарна)
Чудесна локація. прям краса!
Аккерманская крепость?
автор Эта_Шикарна) • 03 сентября в 13:28
Ответ дляТушьмушьнюшь
Аккерманская крепость?
Белгород-Днестровская крепость? були)) дякую!
мені доречі здається що там вже досить небесзпечно?
Тушьмушьнюшь• 03 сентября в 13:28
Ответ дляЭта_Шикарна)
Да, она. Думаю, что не страшнее, чем в Киеве
Верочка 100%• 03 сентября в 13:32
зараз коли б*ють і битимуть по залізниці тільки їздити лишилось. крім ЗУ більш нічого не розглядаю. Закарпаття.там хоч спати можна.але 2 дні то мало.
Дідова баба• 03 сентября в 13:33
Радомышль
Дідова баба• 03 сентября в 13:33
Коростень
автор Эта_Шикарна) • 03 сентября в 13:37
Ответ дляТушьмушьнюшь
напевно, згодна)))

доречі, чомусь просто забіли за ІФ. А це ж тема. Там не були))
автор Эта_Шикарна) • 03 сентября в 13:38
Ответ дляВерочка 100%
дякую, але поки доступний лише такий формат поїздки
Ответ дляДідова баба
Радомышль
були)) теж доречі раджу - на день
Ламборджини• 03 сентября в 13:41
Луцьк, Чернівці, Коломия
Намакушка• 03 сентября в 13:54
Тернопіль можна, Івано франківськ. Ще як варіант Косино або Берегове, там термали. Можна наприклад в Сваляву поїхати, а звідти і в гори сходити, і на термали зʼїздити, в Косино аквапарк ж, і це недалеко від замків Шенборна і Сент Міклош. Є екскурсія на Синевир, з підняттям на підйомнику на гору, відвідуванням водоспаду Шипіт, питомоика для ведмедів. Ми просто тільки повернулись з Солочина, це недалеко від Сваляви, і всі ці локації відвідали. Сину дууууже сподобалось