Міряно-переміряно• 18 августа в 18:30
Допоможіть зорієнтуватися по житлу для студентів у Львові
Сьогодні моя дитина отримала відмову у поселенні, на яке ми дуже і дуже розраховували (наївна, так). Університет бажаний і омріяний, перший пріоритет. Щоб вчитися там дитина не подавалася на бюджет у державні університети (мова про УКУ). Але не склалося, виявилося, що просто того, що з Сум вступила у Львів недостатньо, високого конкурсного балу теж. Отримала пояснення, що вона недостатньо вмотивована для участі у формаційній програмі їх колегіуму, не розкрилася на співбесіді, не зачепив мотиваційний лист. Житло отримали найбільш достойні з тих, хто цього потребує. Моя недостатньо достойна, хвалити себе не вміє) Клоптання про перегляд рішення написані, розумію, що результату від того не буде жодного. Тож маю тільки 1,5 тижні, щоб вирішити проблему з житлом. Львів´янки, зорієнтуйте мене, будь ласка, по вартості: скільки приблизно коштуватиме зараз зняти просто кімнату (підселення), у якому районі найкраще (не обов´язково поряд, головне - прямий трамвай в район Стрийського парку), у яких групах шукати оголошення саме від власників, а не від ріелторів, на що звернути особливу увагу. Може, які практичні поради з пошуку дасте. Вони точно будуть корисними і іншим мамам першокурсників. Можливо, у якихось не надто популярних універах є гуртожитки, де можна зняти кімнату за комерційною ціною? Я зараз трохи розгублена і ще на емоціях, завтра зранку потрібно починати пошуки, бо часу до вересня зовсім мало, квитки куплені... Буду вдячна за конструктив) Про те, яким місцем думали подаючи туди документи - згодна. Але це була мрія і про наш сумський універ сьогодні всі читали, вчитися вдома було не варіант, як і в Києві.
Каляка маляка• 18 августа в 18:34
Знімайте житло на Сихові. Автобусом доберетесь до Стрийского парку.
А так район у нас чудовий. Я сама мешкаю біля УКУ
Міряно-переміряно
• 18 августа в 18:37
Ответ дляКаляка маляка
Дякую за пораду
Печальки.нет• 18 августа в 18:41
Донька теж вступила в Львів. З Черкас. В нас взагалі буде відомо, чи заселять в гуртожиток чи ні, аж 23 серпня. Якщо ні, ото буде сюрприз....
Скользкая• 18 августа в 18:43
я не Львов, но знаю, что в Киеве тоже проблема с поселением в общаги некоторых вузов.
ПОэтому я советую найти вузы Львова и прозвонить их общежития на наличие мест( на сайтах вухов есть раздел общаги). Не воспринимайте отказ как личную трагедию! желанный вуз- это прекрасно, а общаги есть такие, что родители отказываются от бюджета, чтоб не идти в этот вуз( сама читала эту тему: типа шо робыть, общага дно). Если у вас не выйдет порешать дня за четыре, ищите риэлторскую контору, пусть подключаются. В любом случае, студента на вольных хлебах ждет взросление; с общаги дочери студенты уходили на квартиры и комнаты. Пусть узнает, часто ставят в очередь и поселяют после выпуска магистров на освободившиеся места. И никакой мотивационный не решает вопрос. поедете селить в комнату- заедьте к зав общаги, там и спросите ближе
Самоучка• 18 августа в 18:45
Боднарівка, Сихів - зможе без проблем добратися до університету. Моя дочка теж через 2роки планує в УКУ. Якщо не секрет - скільки будете платити за рік і яка спеціальність, скільки дітей було на 1місце.
Міряно-переміряно
• 18 августа в 18:45
Ответ дляПечальки.нет
Ну от ми сьогодні маєм такий сюрприз і я розумію, що зараз ажіотаж, а жити то десь треба буде вже... Я знала, що такий варіант теж можливий, то не то щоб шоквана, але неприємно. Багато втрачено часу на очікування рішення.
Міряно-переміряно
• 18 августа в 18:48
Ответ дляСкользкая
В УКУ свої правила, це приватний універ.. Звичайно, я щось придумаю, тому і питаюся тут поради)
Куратор дебошей• 18 августа в 18:50
У гуртожиток Львівського торгівельно-економічного(проспект Червоної Калини, 7) раніше багато дітей заселялися з різних ВНЗ. Як в цьому році не знаю. Гуртожиток такий собі(близько 2000 грн на місяць), але і прямого транспорту не має звідти. Або з пересадкою, або трамваєм до Польського посольства і пішки через Стрийський парк. Подивіться по Гугл картам, якщо зацікавить, то дам номер комендантши в особисті, бо донька там жила
Скользкая• 18 августа в 18:52
Ответ дляКуратор дебошей
возможно ли, что 2000 своим? мы тоже платим 2000, но ’левые’ 3500
Міряно-переміряно
• 18 августа в 18:53
Ответ дляСамоучка
Дякую за пораду з районами. За рік повна ціна - 147 тис, маємо грант від держави аж 32,5 тис
На грант від самого універу навіть не намагалися подавати - ми не малозабезпечені, жодних пільг у дитини немає. Найбільш топова спеціальність цього універу - комп´ютерні науки. Як на мене, конкурс невисокий: 4+ людини на місце. Останні хто пройшов - з конкурсним балом 169-170.. У минулі роки це було б без шансів.
Куратор дебошей• 18 августа в 18:55
Ответ дляСкользкая
Це була плата за останній семестр на місяць. Можливо на новий навчальний рік піднімуть плату, зазвичай піднімають кожного року, а іноді і кожного семестру
spart-5037• 18 августа в 18:56
Автор, обычно за общежитие заносят коменданту деньги и он уже решает мотивированный ваш ребёнок или нет. Знакомые и в Киеве и в Одессе именно так и селили своих детей.
Удачи вам в поиске. Едьте на место и ищите места в других общежитиях за деньги. Ну а как иначе.
Скользкая• 18 августа в 18:56
Ответ дляМіряно-переміряно
170 на контракт? ну не кисло родителям мошной тряхнуть
Міряно-переміряно
• 18 августа в 18:58
Ответ дляКуратор дебошей
Дякую, напишіть, будь ласка, мені volvach.nata@gmail.com
Просериарила молодость• 18 августа в 19:03
Міряно-переміряно
• 18 августа в 19:04
Ответ дляspart-5037
Сім років тому я саме так вирішила питання зі старшою дитиною у Києві в Шевченка, за допомогою коменданта))) У цьому універі так не вийде.
Міряно-переміряно
• 18 августа в 19:08
Ответ дляПросериарила молодость
Ще знайшла. Ціна більш приємна
Дякую!
Куратор дебошей• 18 августа в 19:10
Ответ дляМіряно-переміряно
Написала
Куратор дебошей• 18 августа в 19:18
Ще в ФБ є купа груп по оренді, подивіться. Ось одна з них і часто шукають на підселення студентів в 2-х, 3-х кімнатні квартири
Міряно-переміряно
• 18 августа в 19:24
Дівчатка, дякую всім, хто поділився посиланнями чи контактами, сиджу з картою, бо міста не знаю, все вивчаю сьогодні, а завтра на свіжу голову почну діяти
Царевна в уггах• 18 августа в 19:28
Ответ дляМіряно-переміряно
Тут пряма оренда без ріелторів. Можете опублікувати свої побажання, або листайте стрічку, багато пропозицій
Секретница• 18 августа в 19:37
Ну якщо ви оплачуєте уку, то квартиру теж знайдете.
Уку універ з європейською політикою, соціальні навички і вмотивованість цінуються більше, аніж академічні знання.
Не переживайте, потім дитина роззнайомиться зі студентами і щнімете квартиру на 2-3 студентів.
Хай вчиться із задоволенням, а цей неприємний сюрприз забудеться. Універ специфічний, але хороший
Секретница• 18 августа в 19:38
Ответ дляСамоучка
Неважливо, скільки дітей на місце. Питайте, який прохідний. Хоча це видно в єдебо.
сказочное_Бали• 18 августа в 20:11
Автор, по теме не подскажу, но очень хочу вас обнять и поддержать. Ваша дочка умничка, пусть у вас всё сложится наилучшего образом. Моя в следующем году тоже хочет во Львов поступать, как будет не знаю. Мы с Харькова и здесь она учиться категорически не хочет.
Міряно-переміряно
• 18 августа в 21:13
Ответ длясказочное_Бали
Дякую за підтримку. Тримайтеся і ви, я дуже розумію як то: постійно надіятися, що не прилетить, а якщо прилетить то не поряд, а якщо поряд, то щоб дитини в той момент там не було чи встигла сховатися. У нас сьогодні хоч з дому не виходь, цілий день як не одне летить, так інше. От, нарешті, маю можливість і дитину вивезти, хоч і не все гладко з цим)