Стигла полуниця• 23 сентября 2025
Що готували сьогодні?
Ромашкинная• 23 сентября 2025
Тефтели в сметанном соусе, харчо, картофельное пюре, шарлотку с яблоками
Самая СоветЧиваЯ• 23 сентября 2025
солянка, картопля по селянські, смажені синенькі з помідором, часником та майонезом
Ромашкинная• 23 сентября 2025
Ответ дляоксюморон
Боже, які всі хозяйки
А вы шо, мивину запарили?)
Добротная• 23 сентября 2025
Тушеная картошка с мясом, плов, суп из красной рыбы, печеночный паштет, жареная печень.
неДоЖиру• 23 сентября 2025
Ответ дляоксюморон
Боже, які всі хозяйки
А ви б пожрали б залюбки , аж до сміху🤣
Та_все_ок_будет• 23 сентября 2025
Я ничего, но сестра мужа, хозяюшка, сигидинским гуляшом угостила, супер просто. А на вечер не знаю что, готовить лень, если мужу тоже, то закажем что-то
задумчивая мордочка• 23 сентября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Поки тільки це і більше не планую
А желтки куда делись?🫢
Лукава Кішка• 23 сентября 2025
Нічого, сиджу цілий день на бутерах, знаю не корисно, але лінь страшна сьогодні навіть ворушитися
Love_Love_Love_• 23 сентября 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
А желтки куда делись?🫢
В смітник
Психологічка• 23 сентября 2025
А я болею, столько овощей в холодильнике для тушения. А я не могу, лежу. Сдохну и я, и овощи
Злюсь до кипіння• 23 сентября 2025
Оце тільки доготувала- суп гречаний з півнем,до нього насмажила грінок, булгур відварила, зробила підливу з печериць і вершків з часником. Кисіль зварила. Все, хай хто хоче, те і їсть.
Лукава Кішка• 23 сентября 2025
Ответ дляПсихологічка
Навіть не думайте, якомога скоріше одужуйте, а овочі то таке..
Б´ю байдики• 23 сентября 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
А желтки куда делись?🫢
Лумумба съел 🌚
Love_Love_Love_• 23 сентября 2025
Ответ дляNYC
С новогоднего стола доедаем)))
Синяя морда, что не так?
Ну люди не в курсі про існування інших культур, календарів, традицій і тд. Ніби ви вперше тут
Пампушечка• 23 сентября 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Лумумба съел 🌚
Це ви про чоловіка її? Він політичний діяч 😯?
Скользкая• 23 сентября 2025
Овощи с макаронами в сливках и томатной пасте. А должны были быть просто овощи по-тальянски. Но мои были голодны и я повысила калорийность блюда 🤷♀️ На обед был томатный суп.