Стигла полуниця• 23 сентября 2025

Що готували сьогодні?

А вот недавно• 23 сентября 2025
Суп, рис, котлети, рагу, ще запіканку зроблю. Щось мені підказує, що скоро треба торби в пологовий збирати. Коли доньку чекала, теж пробило наготувати напередодні, як відчувала)
Настасья Пицун• 23 сентября 2025
Ответ дляДобротная
Тушеная картошка с мясом, плов, суп из красной рыбы, печеночный паштет, жареная печень.
У вас гости приехали?
хутряна володарка• 23 сентября 2025
Ответ дляНастасья Пицун
У вас гости приехали?
А ви готуєте їсти тільки коли гості приїжджають?
Единорог помог• 23 сентября 2025
Ответ дляоксюморон
Боже, які всі хозяйки
Я 🌽 в микроволновке за 8 минут приготовила
Настасья Пицун• 23 сентября 2025
Ответ дляхутряна володарка
Не понятно, зачем всё одновременно: плов, картошка с мясом, печень жареная и ... та-дам! Паштет! О супе молчу, суп приветствую всегда.
Кстати, в Сильпо с неделю назад купила куски сёмги по 299 грн.кг, тоже супчик сварила, с рыбкой и чечевицей
хутряна володарка• 23 сентября 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Кілька страв на вибір в сім´ї це звична справа.
Не всі їдять однакову їжу.
Рибу купує чоловік, тільки кижуч.
Настасья Пицун• 23 сентября 2025
Ответ дляхутряна володарка
Не всі їдять однакову їжу.
Рибу купує чоловік, тільки кижуч.
Вы конечно супер молодец! А нас с мужем двое и я много не готовлю, к тому же оба стараемся сбрасывать вес
хутряна володарка• 23 сентября 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Наша вага в нормі.
Готую так, щоб всім було смачно і поживно.
Нормально коли в сім´ї люди мають свої вподобання.
Тому страв, як правило кілька на вибір.
NYC• 23 сентября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну люди не в курсі про існування інших культур, календарів, традицій і тд. Ніби ви вперше тут
Да вроде как знают уже.
Психологічка• 23 сентября 2025
Ответ дляЛукава Кішка
Навіть не думайте, якомога скоріше одужуйте, а овочі то таке..
Дякую, але капусту стушила
Лукава Кішка• 23 сентября 2025
Ответ дляПсихологічка
Дякую, але капусту стушила
Тоді приємного)
Добротная• 24 сентября 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Затем, чтоб не готовить каждый день, и та-дам, я не ем жареную печень. Какая честь для меня, что вы что-то приветствуете.))