Ноунэйм• Изменено 23 сентября в 18:53
Ліки з єгипту - щоб ви купили?
Може щось дітям
Типу вітамін д
О там є таке чого в нас немає?
Типу вітамін д
О там є таке чого в нас немає?
Запасная спина• 23 сентября в 18:57
Комплекс витаминный всегда там покупаю, леденцы от простуды на травках, последний раз пасту купила зубную, попробовать, очень даже хорошая
Рання пташка• 23 сентября в 19:08
Нічого, пантогар їхній перерекламований.
А от не в аптеці, а їхніх лавках продають класне кокосове масло для тіла і шампунь. Все решта можна купити на розетці.
Зубні пасти класні, на них акції в Україні часто, тому беру тут.
Вредняжка• 23 сентября в 19:28
Много чего и не только для детей.
Омега, магний, от простуды- это в сиропах для детей. Для взрослых эссенциале, нурофен, от аллергии , капли для глаз, ушей, носа.
Моторошні троянди• 23 сентября в 20:42
Ответ дляРання пташка
Щось типу на базі місваку? А де саме акції на них бувають?
Котогосподиня• 23 сентября в 22:12
Ответ дляSo_so
Пантогар и Найт Калм
Да согласна, и от мигрени беру розовые таблетки
Рання пташка• 24 сентября в 17:22
Ответ дляМоторошні троянди
На розетці і на мейкапі. Місвак і є, і жовта і червона, постійно там беру