Пишу вірші, дорого• 23 сентября в 21:36
Для вас квіти, подарунки є показником кохання?
Семенівни сусідка• 23 сентября в 21:39
Да однозначно. Я верю что мужчины материалисты, поэтому свою симпатию они будут выражать в трате денег и времени
Пишу вірші, дорого
• 23 сентября в 21:40
Ответ дляБожий одуванчик
Ну такоє! Дії ось показник
Ну ось згадав , що річниця наприклад, чи ще щось, пішов , придбав квіти, чи готувався до др вашого, відкладав гроші і придбав класний подарунок, вручив, привітав, порадував вас. Чим не дія?
Дама_с_караваем• 23 сентября в 21:41
Від чоловіка - так. Від залицяльника - ні. Це увага і це приємно, але це не каже про кохання.
Директор Пляжу• 23 сентября в 21:46
Так, для мене подарунки - це мова кохання. Квіти просто так, тортик, чи парфуми (як от сьогодні) - це дуже приємно і дадатково нагадує мені про те, що він не байдужий до мене, я для нього цінна і мене любить)
Надежда-8877• 23 сентября в 21:51
А якщо чоловік не вгадає з подарунком? Ведмедика принесе на пів кімнати?
Чи квіти якісь нищевродські подарує(на думку дівчини)?