Квітка Миру• Изменено 24 сентября в 14:49

Що з людьми? Чому я не можу викинути пакет в смітник?

Тобто сміттєві баки не для людей?
Навіть якщо я тут не живу?
І саме пенсіонерів це задіває
Карамелька• 24 сентября в 14:55
Ответ дляКвітка Миру
Приїхала дитину забирати із школи
Вийшла з машини і хотіла викинути серветки, пакети, короче
На мене накинулись люди- з якого переляку я викидаю у велмкі баки своє сміття
Бо окрім вас, туди вже навикидали дачники з сусідніх будинків сміття, яке везуть з села, двірник сусіднього будинку, кіоск викидає пакет літрів на 200, в якому стаканчики з-під кави і т.д.
А мешканці, які платять за ці баки змушені своє сміття ставити поруч, бо хитрозроблені вже наповнили бак доверху.
Якось так
Полтавська галушка• 24 сентября в 14:56
Ответ дляКвітка Миру
Приїхала дитину забирати із школи
Скучно живут наверное.
Папобус• 24 сентября в 14:56
Ответ дляБабо-лебідка
Что за бред?! Это в каких маленьких городах так?! В Киеве я могу выбросить мусор где угодно (понятно, что не целый мусорный пакет из дому, а такое.. по мелочи). Никто никогда нигде мне и слова не сказвл
Та за мелочи никто и слова не скажет, автор скорее всего выбрасывала именно пакет с мусором
автор Квітка Миру • 24 сентября в 14:56
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Вас никто не заставлял рожать 3 детей
Ви нормальна??? Не народжувати дітей щоб сміття було менше?????? Хвора людина ви
Триндичіха Байрактар• 24 сентября в 14:56
Ответ дляКвітка Миру
Да. вы правы, много детей, много мусора
Та_шо_ж_таке• 24 сентября в 14:56
Ответ дляПапобус
Поверьте, раз пенсионеры накинулись там явно не обёртка от конфеты и не упаковка от сока была.
Ну может объемный мешок с бумажками и бутылкой, такой майка большая. И все, уже покусали автора) Могут, в принципе, из принципа наброситься)
Но вообще странные, а лучше бы автор на газоне свой мусор оставила)?
Карамелька• 24 сентября в 14:56
Ответ дляКвітка Миру
О боже
Тобто краще на землю повикидати?
Інші варіанти вам на думку не спадали?
Бабо-лебідка• 24 сентября в 14:57
Ответ дляПапобус
Ну прям ехала за детьми в школу с мусорным пакетом?! А возле дома выкинуть не могла, надо было именно возле школы?!
Триндичіха Байрактар• 24 сентября в 14:57
Ответ дляТа_шо_ж_таке
А вдруг автор дохлого кота 5 дневной давности выкидывала?
Та_шо_ж_таке• 24 сентября в 14:57
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Ой, у вас как всегда все чудесатее и чудесатее...
или презерватив со спермой
DianaDee• 24 сентября в 14:57
не обращайте внимания, бывают злые старики, им лишь бы докопаться, просто не эмоционируйте
Кому там слова не давали• 24 сентября в 14:57
Ответ дляБабо-лебідка
В чем проблема выкинуть мусор, когда рядом оказался мусорный бак?)
Карамелька• 24 сентября в 14:58
Ответ дляКвітка Миру
Ого
В мене 3 дітей якщо шо
І в машині завжди знайдеться в дверях смітт
Вам треба на причепі такий бак з собою возити
Радуга-дуга• 24 сентября в 14:58
Я так скло хотіла викинуть в спец бак. Я диву в приватному будинку. У нас не сортують, а скопом вивозять.
Назбира трохи скла. Пляшки і битий посуд.
Жпль в загальне викидать. Думаю буду в місті і кину в спец бак. А виявляється не можна, чого це я удумала таке
Remensa• 24 сентября в 14:58
Уявила картину: стоїть мусорка і біля неї по списку чергують пенсіонери, щоб не дай боже чужий папірець туди не влетів.
Автор,навіщо ці казочки?
ЗаведУющая• 24 сентября в 14:58
У нас два будинки стояли поруч. Один біля дороги і зупинки. Другий в глибині двора. У кожного свій контейнер
Але мешканцям з дальнього двора вранці було не по дорозі іти вглиб , і вони викидували сміття в будинок що біля дороги, бо їм по путі.
Контейнер вивозять двічі на тиждень, але вже через день він був переповнений, бо по факту туди скидували сміття з двух дворів.
Довелось мешканцям стати злобними бабками і слідкувати чи саме мешканець твого будинку викинув сміття
Единорог помог• 24 сентября в 14:59
Ответ дляКвітка Миру
Ого
В мене 3 дітей якщо шо
Хватит рожать, а то у вас и так нервишки ни к черту
Ло Шарик• 24 сентября в 14:59
Попробуйте в Европе, особенно в Норвегии кинуть мусор в чужой бак
Триндичіха Байрактар• 24 сентября в 14:59
Ответ дляЕдинорог помог
Бабо-лебідка• 24 сентября в 14:59
Ответ дляКому там слова не давали
Читайте внимательно на что ответ
Ласкове телятко• 24 сентября в 14:59
Ответ дляЗаведУющая
а могли би просто домовитись і стягнути усі контейнери в одне місце
Кому там слова не давали• 24 сентября в 14:59
Ответ дляЗаведУющая
Тут проблема в частоте вывода мусора.
Это же ещё и запах летом.
Чаклунка-ведунка• 24 сентября в 15:00
Ответ дляКвітка Миру
О боже
Тобто краще на землю повикидати?
Тобто, вам принципово викидати своє сміття куди-завгодно, тільки не в бак біля свого будинку?
ОдинРазНадетое• 24 сентября в 15:00
Народ совсем с ума сходит, ну не строительный мусор автор приперла. Пакет с мусором Вам помешает в баке… скоро своим двором запретят проходить, отстреливать людей будут…
Триндичіха Байрактар• 24 сентября в 15:00
Ответ дляКому там слова не давали
Тут проблема в частоте вывода мусора.
Это же ещё и запах летом.
Мухи вши блохи
Карамелька• 24 сентября в 15:00
Ответ дляТриндичіха Байрактар
или презерватив со спермой
То четвертий був би
ВерСаСе• 24 сентября в 15:00
Я живу в приватному секторі, але прописана я та діти в районі поруч. Там батьки платять за вивіз сміття за себе та за нас. То у я з чистою душею вивожу своє сміття в бак біля їхнього будинку)
Ответ дляКарамелька
То четвертий був би
Кому там слова не давали• 24 сентября в 15:00
Ответ дляЛо Шарик
Я спокойно выкидываю в Европе в разные баки, в том числе на переработку мусор могу вообще в соседнем городе выкинуть. Никто ничего не говорит