Квітка Миру• Изменено 24 сентября 2025

Що з людьми? Чому я не можу викинути пакет в смітник?

Тобто сміттєві баки не для людей?
Навіть якщо я тут не живу?
І саме пенсіонерів це задіває
ЗаведУющая• 24 сентября 2025
Ответ дляКарамелька
Або завозити їм повний бак до будинку, а в них забирати для себе пустий
Це все теорія - про те що більше баків треба, про те що будинок біля дороги має просто частіше сміття вивозити, про те що тягати ті баки туди сюди ( хто буде тягати?)
Вирішили просто. Закрили територію з сміттям на ключ.
Кому там слова не давали• 24 сентября 2025
Ответ дляЗаведУющая
Кількість вивозів сміття розраховувалась на кількість квартир будинку
Ви ж розумієте що по факту мешканці будинку оплачували вивіз сміття сусіднього будинку
По факту это всё идёт на один счёт, и конечная задачи, чтобы город был чистый, а не кто и куда выбросил мусор
Ответ дляБабо-лебідка
🤦‍♀️Вы не внимательны. Я за это и пишу
Я внимательна. Конечная цель - чистые улицы
Пишу каліграфічно• 24 сентября 2025
Ответ дляКарамелька
Бо окрім вас, туди вже навикидали дачники з сусідніх будинків сміття, яке везуть з села, двірник сусіднього будинку, кіоск викидає пакет літрів на 200, в якому стаканчики з-під кави і т.д.
А мешканці, які платять за ці баки змушені своє сміття ставити поруч, бо хитрозроблені вже наповнили бак доверху.
Якось так
То хай ставлять поруч
Я теж ставлю поруч,якщо не влазить і проблеми не роблю
Не я ж його потім у сміттєвозку запихаю
Remensa• 24 сентября 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Вариант, что кидают туда не то что там написано, а огребают за это жильцы, вот и бесит их.
Я киянка, і слава богу мене оточують нормальні люди.
От зараз я живу в приватному секторі невелико містечка, за вивіз сміття ( раз в тиждень) плачу, але нещодавно мене ’ затоптали’ жителі пятиповерєівки,що я своє сміття викинула в їх бак😆. А бак то зтвсім не їх, а комунальний. Верещали мені в спину довго.
Нудне життя в людей,якщо за сміття сваряться
Ответ дляКарамелька
Щоб під вікнами перших поверхів аромат був не від двох контейнерів, а від чотирьох
Если из каждый день вывозить то не будет никаких ароматов
ЗаведУющая• 24 сентября 2025
Ответ дляЛаскове телятко
навіщо під вікнами. продумати, виділити територію і там поставити щоб і зручно всім було і не воняло нікому
Знову ж таки теорія про ’ виділити територію для сміття’ наче тієї території в місті скільки завгодно.
автор Квітка Миру • 24 сентября 2025
Ответ дляRemensa
Оце ж і в мене таке було
Позідають люди один одного за те сміття.. я не думала що люди такі злі
Пишу каліграфічно• 24 сентября 2025
Ответ дляЛо Шарик
У нас тоже в многоэтажке ругаются. Поэтому мусорные баки поставили под ключ. Мы платим за вывоз мусора, рядом частный сектор и повадились все нам мусор свой сносить
Мусорка на ключ замикається?
Вибачте, я ржу
Щира українка• 24 сентября 2025
Ответ дляКвітка Миру
Ого
В мене 3 дітей якщо шо
І в машині завжди знайдеться в дверях смітт
Вам треба в ЄС на екскурсію, де на кожен пакет з мусором ліплять оплачену марку. А не оце все
Ответ дляЩира українка
Далеко не везде
...аяприкольная• 24 сентября 2025
Ответ дляRemensa
а смітєві пакетики в загальному коридорі, ок? За це також не можна сваритись?))
Уявіть, що ви живете на першому поверсі, і перед вікнами сміттєвий бак, який завжди вивалюється через верх...це бруд, сморід, бомжі в ньому риються. Ви впевнені, що толерували б таких, як автор? Коли хтось приїздить на машині і викидає пакет зі сміттям, або ставить поруч, бо бак і так повний?
ТигрЛьвович• 24 сентября 2025
Когда вот такие свою пасть открывают, нужно демонстративно рядом с баком мусор выбрасывать, может дойдёт наконец.
Пишу каліграфічно• 24 сентября 2025
Ответ дляПапобус
Поверьте, там 100% был не пакет маечка. Я на работу еду ечень рано и по улице стоит мусорный бак, я как раз на светофоре стою там. Вот за 7 минут машин 5 остановилось и выкинули в эти баки свой мусор. Не пакетик маечка, а хороший такой пакет с мусором. Каюжое утро стоит бабуля и на всех орёт. Вечером вокруг бака гора мусора. Мусор у них вывозят раз в два дня. Это все стоит и воняет и куча растёт. И мусоровоз не забирает, что вокруг валяется. Выходит дед дворник (может сын или муж этой бабули) и все сгоебает или в бак и потом снова высыпают или сразу в мусорную машину. Но это все делается руками дворника. Я б тоже стояла орала, если бы там жила.
Щось не допомагає її ор
Не за Будка• 24 сентября 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Что за бред?! Это в каких маленьких городах так?! В Киеве я могу выбросить мусор где угодно (понятно, что не целый мусорный пакет из дому, а такое.. по мелочи). Никто никогда нигде мне и слова не сказвл
Киев. У нас лет 5 назад поделили баки, были в одном месте и дворнички бегали кричали чтоб не выбрасывали не от своего дома. Между баками метров 50. Еще были попытки что нельзя привозить с собой мусор. Это когда был на природе, забрал с собой мусор и типа нельзя в бак своего дома выбросить.
Зы на замок закрывали но люди просто стали оставлять рядом
Remensa• 24 сентября 2025
Ответ для...аяприкольная
В нас сміття вивозять вчасно. Від одніє серветки нічого не засмердиться.
...аяприкольная• 24 сентября 2025
Ответ дляRemensa
ну а у них може не вивозять вчасно
Бабо-лебідка• 24 сентября 2025
Ответ дляЩира українка
Нашо так далеко заглядати. В мене батьки побудували дім в селі під Києвом, живуть там. Для сміття купляють спеціальні мішки (з маркеровкою). Раз на тиждень в один і той самий час приїжджає машина і забирає ці мішки (люди їх просто за паркан виставляюсь кожен біля свого).
Ответ дляЛо Шарик
За ваш счет, пожалуйста, и нет никаких проблем
У меня мусор каждый день вывозят)))
Может вам стоит к своим коммунальным службами обратиться?
Вся така шо куди там• 24 сентября 2025
Люди ви очманіли зовсім? Вивезуть і ваше і автора. А урни в нас тепер також платні? То введіть загальний податок, на сміття і не морочте голову. Але біда в тому що його не палять, не сортують і не переробляють. Все вивезуть на загальний смітник за містом.
ЗаведУющая• 24 сентября 2025
Ответ дляКому там слова не давали
У меня мусор каждый день вывозят)))
Так вони можуть вивозити хоч 5 разів за день. За ваш рахунок.
Пишу каліграфічно• 24 сентября 2025
Автор,тема стухає
Тут набагато більше обурення,коли жителі на поверсі виставляють своє сміття за двері
Отам теми на 10 сторінок
Ответ для...аяприкольная
Это не ок, но по другой причине.
Там мусору не место, в отличии от мусорного бака. А ещё это против радарной безопасности, как и велосипеды и мешки с картошкой
Синиця у спідниці• 24 сентября 2025
У вас біля дому вкрали контейнери ? Чи ви своє сміття регулярно хочете комусь викидати ? Якщо це разова акція і невеликий пакет сміття, ну то немає катастрофи, якщо живете в передмісті і регулярно своє хочете десь прилаштувати - тоді вже інша справа.
Атятя_тётя• 24 сентября 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Любители халявы просто прелестны в своей быдловатости. Если не позволяют на халяву использовать свою территорию, так я не ней насру. Прелестно, просто прелестно.
Щира українка• 24 сентября 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Ну ось, а то звикли, що най платять дурні, а ми пакетики до чужих баків понакидуємо
Ответ дляЗаведУющая
За счёт автора тоже вывозят мусор, так что нет проблемы где она выкинет мусор.
Пишу каліграфічно• 24 сентября 2025
Ответ дляЗаведУющая
Краще б урни скрізь поробили, щоб людям було де викинути пляшку, паперовий стаканчик чи упаковки з морозива або бургера, жуйку
Я теж це викидаю у смітник,який бачу (біля будинку якогось навіть) і навіть не думала,що когось це тригерить
Хворі люди якісь
Удавитись прям готові за ті копійки при вивозі сміття
ЗаведУющая• 24 сентября 2025
Біль сміттєвих баків зрозуміють тільки ті хто живе біля прохідних місць. Де не далеко садочки школи зупинки
Коли зранку двірник прибрав територію в до вечора вже вивалююється через верх.
І все це сміттЯ кидають випадкові люди. Не тіх хто оплачує вивіз сміття
Бабо-лебідка• 24 сентября 2025
Ответ дляЩира українка
Але в Києві з цим проблем не бачу. У всякому випадку, біля свого дому. Сміття вивозять кожного ранку в один і той самий час