Квітка Миру• Изменено 24 сентября 2025

Що з людьми? Чому я не можу викинути пакет в смітник?

Тобто сміттєві баки не для людей?
Навіть якщо я тут не живу?
І саме пенсіонерів це задіває
НашлаПерепискуМужа• 24 сентября 2025
Ого! У меня возле дома 9 мусорных баков с разных сторон, я без понятия, за какой из них я плачу. Выбрасываю в тот, который по пути.
НашлаПерепискуМужа• 24 сентября 2025
Ответ дляСонячний день
У нас так в наші баки унадилися жителі приватного сектору сміття викидати, бо ж платити потрібно за вивіз, а тут їдеш на роботу-викинув пару пакетів і нормально
В результаті, кооператив поставив магнітні замки.
Ну будуть ставити біля баків
ОйЙой• 24 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Та хоть обплюйтесь. Если управляющая компания не может адекватно наладить процесс утилизации мусора - я тут не при чем. Кулек купила? Купила. А откуда он на полигон поедет - с моей улицы в частном секторе или из бака многоквартирного дома - мне абсолютно плевать.
Так воно і видно. Про плювати. Мені тим паче (на ваші то кульки). Не плювати лише тим, кому ви те вонидло під вікнами складаєте. Але тут читаємо - вам плювати. На всіх, крім себе. Незрозуміло правда, нащо то виправдовувати управляючою компанією. Проблеми з компанією - вирішуйте з компанією. Але, правильно, читаємо перше ж ваше - вам плювати. То ж треба щось зробити, докласти своїх зусиль. Срати комусь на голову воно завжди легше, тільки нащо зображати з того повидло. Як не маскуй - запашок, як з вашого мішка
Prervana• 24 сентября 2025
Ответ дляОйЙой
Без моего мешка мусорки ж обычно пахнут фиалками😆
Шумелка Мышь• 25 сентября 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Т.е. про диваны и прочую мебель, велики, телики возле дома на помойке в Германии это слухи))? Как бы комод не бумажка)
Дивани і все інше виставляють щоб люди забрали, до чого тут побутове сміття в особистих баках?
Сонячний день• 25 сентября 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ну будуть ставити біля баків
Ні, там ще й камери установили. Вже не будуть
сою не люблю• 25 сентября 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Что за бред?! Это в каких маленьких городах так?! В Киеве я могу выбросить мусор где угодно (понятно, что не целый мусорный пакет из дому, а такое.. по мелочи). Никто никогда нигде мне и слова не сказвл
В Киеве ещё как-то мусорниками нет проблем, под магазинами аптеками, везде стоят маленькие или большие, а вот в Варшаве это треш, во дворах из нет или редко, возле магазина типа частного тоже нет,
Майструю крила• 25 сентября 2025
Ответ дляОйЙой
А навіщо? Що це за така нагальна потреба?
То треба кинути на тротуар, чи нести 2 км бо ви особисто не бачити потреби?
Всюди борються з тим, щоб не смітили і тільки у нас клуші борються з тими, хто кидає сміття в баки
ОйЙой• 25 сентября 2025
Ответ дляМайструю крила
Не треба нести. Сміття з машини панянка трусить. Особистого це благополучно вдома роблю. Яка нагальна потреба це робити прям аж там? Не доїде?
Майструю крила• 25 сентября 2025
Ответ дляОйЙой
Шкурки від бананів діти тримають в руках (наприклад).
Щоб не зачепити вашу тонку організацію, повинні ще пів години тримати, тільки б не викинути з машини у СМІТТЄВИЙ бак?
ОйЙой• 25 сентября 2025
Ответ дляМайструю крила
На фото баки для вторсировини, які шкурки? Ну і чого діти їх тримають, у мене є в картках стакани з пакетами - туди кладуть, в чому проблема. Додому приїхала - зібрала. Без проблем. Це не складно, якщо є такий запит. А якщо діти тримають а смітника немає, то куди? Під ноги? Вибачте, але легше не розраховувати на чужі смітники і сторонніх людей.
Майструю крила• 25 сентября 2025
Ответ дляОйЙой
Смітники для сміття. Як би вам не хотілось іншого. Але в вашому розумінні -для вашого самолюбства.
То хай так і буде. В кожного свої пріоритети.
ОйЙой• 25 сентября 2025
Ответ дляМайструю крила
Та нехай там, для сміття то і для сміття. У мене просто для свого сміття - свій смітник. Ну я не знаю, певно б не оцінила, якби мені почали щось приносити сусіди. Але, ви праві, люди різні. Комусь по сусідських смітниках своє розносити нормально
Майструю крила• 25 сентября 2025
Ответ дляОйЙой
Ви головне не забувайте з відпустки все сміття додому везти
Бо тільки у свій смітник.
ОйЙой• 25 сентября 2025
Ответ дляМайструю крила
Бо тільки у свій смітник.
Не хвилюйтеся, я розберуся. Досі в готелях ще теж були власні смітники. Ніхто в двори сусідських багатоповерхівок не відправляв. Дивовижний і таємничий цей світ, буває ж таке)
Майструю крила• 25 сентября 2025
Ответ дляОйЙой
В готелях не ваші. Везіть тільки в свої. Не дай бог на вулиці в смітник щось викинете. Тільки додому, будьте послідовні
ОйЙой• 25 сентября 2025
Ответ дляМайструю крила
Я послідовна. А ви намагаєтеся натягнути сову на глобус. Кидайте своє сміття куди хочете, хіба ж я вам забороняю. Всього лиш висловила іншу точку зору і поділилась власним досвідом. Можна не користуватись., це ж не обов´язково.
Майструю крила• 25 сентября 2025
Ответ дляОйЙой
Ні, ви мені вперто намагаєтесь доказати, що умовну шкурку від банану я не маю права викинути ні в який смітник. Розказуєте про свій досвід своїх мішків зі сміттям в машині. І всіма способами намагаєтесь донести, що своє сміття ви везете тільки до себе додому
ОйЙой• 26 сентября 2025
Ответ дляМайструю крила
Де ви прочитали, що не маєте права. Маєте. Я просто не розумію, навіщо люди це роблять, це незручно як мінімум.
Майструю крила• 26 сентября 2025
Ответ дляОйЙой
Мова не йшла про мішки.
А що не зручного викинути фантик від цукерки чи від морозива? Чи ту ж шкурку від банану.
Якщо вам зручно їх носити/возити з собою- ваше право. Мені зручніше викинути в смітник