Детские_Будут?• 24 сентября в 19:35

Вы злые утром?

Результат:
вже голосів: 61
31 (50.82%) Да
26 (42.62%) Нет
4 (6.56%) Тыц
Нічна ненажера• 24 сентября в 19:36
Ні, прокидаюсь, посміхаюсь і дякую за сьогоднішній ранок♥️
Тріль!• 24 сентября в 19:37
Якщо на роботу на 7.00 ранку, зла як собака. Бо прокидаюсь о 5.20. Якщо на 10.30 - то я виспана і добра
Не цілуюсь з бодуна• 24 сентября в 19:40
Да,если просыпаюсь от будильника. Готова убить всех. Если просыпаюсь в 10, то отлично. Поэтому и ищу сейчас работу, чтоб выходить после 15, а не на 7, как сейчас хожу
Бубль Гум)• 24 сентября в 19:40
Якщо ранок раніше 9 так, чим раніше тим зліша.
Нічна ненажера• 24 сентября в 19:42
Один раз була зла, в мене були робочі дні, плюс видались шахедні ночі. Потім вихідний, думаю висплюсь нарешті. І тут сусідка почала дзвонити і стукати у двері в 9:30.
Сунуся в чужі справи• 24 сентября в 19:42
Да,якщо безсонна ніч із-за вибухів
І да,якщо сусіди вночі вмикають пральні машини,а також
з´явився сусід наркоман
Лазить по ночам і шумить
Амбасадор щастя• 24 сентября в 19:43
Если я пришла на кухню и там срач - то да. Мне надо спуститься на чистую кухню и выпить кофе в тишине 10 минут, тогда я добрая жена и мама весь день
Патика-мотика• 24 сентября в 19:44
Та я вообще по жизни говно, не взирая на то, во сколько проснулась.
Ленне-Рейма• 24 сентября в 19:44
Если выспалась то нет, если не выспалась, то не злая, а недовольная, как котэ))
Ленне-Рейма• 24 сентября в 19:45
Ответ дляПатика-мотика
Ондатрова шуба• 24 сентября в 19:46
Я так, бо я сова, не висипаюся, після обіду вже почуваюся людиною.
Просериарила молодость• 24 сентября в 19:51
Коли робочий день то так зла, тому що прокидаюсь о 05:45, 40 хвилин на збори, все роблю максимально швидко..іду на електричку, годину їду на роботу, вдома об 22:30, теж бігом миюсь і спатки, бо ще другий день так треба відробити. Зате коли два дні вдома, то кайф🥰прокидаюсь без будильника, п´ю смачну каву...неспіша роблю макіяж, займаюсь своїми справами
Безлім на все• 24 сентября в 19:52
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
где ж найти такую работу? все хотят на 8-9
Пані з калабані• 24 сентября в 19:57
Я не злая, но беззащитная, т е более уязвимая к внешним раздражителям. Если все начинают сходить с ума, дети канючить, шото не хотеть, мне тяжелее противостоять этому, чем если когда уже пришла в себя
Сладко-соленая• 24 сентября в 20:12
Я висипаюсь зазвичай і ніде не поспішаю, тому ні, я усміхнена і активна.
Полюю на дрони• 24 сентября в 22:31
Если на работу ,то злая,люблю до обеда валятся в кровате)
Пишу вірші, дорого• 25 сентября в 00:08
Я можу буду зла лише коли прокидаються з мігреню. А так, ранок має бути, якщо не приємним, то хоча б нейтральним. Моя родина знає, що капризами чи ’фирканням’ псувати ранок не можна, бо буде всім непереливки.