Ондатрова шуба• 24 сентября в 19:52

Порадьте кросівки або кеди шкіряні або водонепроникні.

Для дівчини 19 років. Куртку прикольну тут вже порадили, вона попросила спитати і про взуття)
Декілька пар є, але сітка. Ноги в сильний дощ мокрі. Треба щось на осінь.
З літніх улюблені найк, зимові угг та томмі. Гес не зайшли, лежать. Проблема що нічого не подобається. Бюджет до 5000 варіанти розглядаємо, головне щоб сподобались.
Розмір 40-41, не з ін.сайтів бо треба на зараз
миссДавеча• 24 сентября в 21:02
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Адідас, Найк, NB
Merell
миссДавеча• 24 сентября в 21:05
Ответ дляОднозначная
sportovna.com.ua

Там є не лише Salomon, але ми поки що більше нічого іншого не купували.
Одяг там дорогий, а от взуття зі знижкою можна знайти за прийнятною ціною.
Купуйте в Україні!
Щє бонуси на карту...
Хтось просуває це. Не вірю за легальність.
Однозначная• 24 сентября в 21:10
Ответ длямиссДавеча
Купуйте в Україні!
Щє бонуси на карту...
В Україні ті кросівки, які мені сподобалися, коштують 7600.
Там вони ж 4100.
Ще доставка НП гривень 100 буде.
Думаєте, мені 3 тисячі зайві?
Ясно, що вони не платять за оренду офісу і т.п. Але ж і я гроші не друкую.
миссДавеча• 24 сентября в 21:13
Ответ дляОднозначная
Там вони ж 4100.
Ще доставка НП гривень 100 буде.
Думаєте, мені 3 тисячі зайві?
?
Там вони ж 4100
доставка НП гривень 100 буде?
Не гавкаю- но охраняю• 24 сентября в 21:14
Еобувь вам доступна? Треккинговые ботинки с с мембраной точно водонепроницаемые и без утепления подходят на сильные холода. Можно стельку теплую вставить и прям до -15 норм.
Это визуально тяжелая обувь. Девочке я бы брала гибрид треккинга и городских кроссов.
автор Ондатрова шуба • 24 сентября в 21:16
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Трекинг немного не то. Надо чтоб и в офис было норм под джинсы.
Обувь для города в дождь, я плохо описала вводные данные, извиняюсь)
миссДавеча• 24 сентября в 21:18
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Первое фото - люкс)
Практично (проверено)
миссДавеча• 24 сентября в 21:19
Ответ дляОндатрова шуба
Видела, как меняют обувь перед офисом...
Однозначная• 24 сентября в 21:19
Ответ длямиссДавеча
?
Там вони ж 4100
доставка НП гривень 100 буде?
Минулого разу трохи більше 100 грн обійшлася доставка чоловікових кросівок.
Думаєте, мої суттєво більше заважать і НП здере більше?
Можливо. Але точно не 3 тисячі.
Теоретично там безкоштовна доставка від певної суми і можна було купити дві пари. Але тоді вже треба платити мито, так точно дорожче буде.
Не гавкаю- но охраняю• 24 сентября в 21:21
Ответ дляОндатрова шуба
Не у а я вам что показываю? Это под все носят. Джинсы, спорт,брюки, юбки...
В офис тоже (какой офис в 19???)
миссДавеча• 24 сентября в 21:21
Ответ дляОднозначная
Можливо. Але точно не 3 тисячі.
Нічого не скажу.
З НП не працюю.
миссДавеча• 24 сентября в 21:23
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
В офис тоже (какой офис в 19???)
Я ж маякнула, що кльово))
автор Ондатрова шуба • 24 сентября в 21:23
Ответ длямиссДавеча
Если на авто то да. На маршрутке странно будет возить сменку)
Потому ищется что то универсальное. Фирма по автозапчастям, дресс когда прям нет. Джинсы ок. Обувь молодежная на дождь под джинсы. Не скечерс)
Однозначная• 24 сентября в 21:35
Ответ дляОндатрова шуба
А чим погано купити трекінгові кросівки?
Вони не ковзають і не обов´язково темні.

Хоча я під джинси купила собі сірі. Щоб і під чорні джинси, і під сірі, і під сині були.
220В• 24 сентября в 21:37
Ответ длямиссДавеча
Просто, изменилось направление, и обувь уже не приоритет, и всё такое...
Читайте новости. Скоро выставка.
Типа качество уже не то?
автор Ондатрова шуба • 24 сентября в 21:39
Ответ дляОднозначная

Бо це більш спортивні моделі. Чи як правильно, не знаю) кросівки теж загалом то не модельне взуття)
Вона біль схиляється до моделей схожих на кеди. Але сама не знає, що хоче)
Ох, ці дорослі діти іноді жах. Але я мама, маю підтримувати)
Белая котичка• 24 сентября в 21:48
Ответ дляОндатрова шуба
Та чого ви, всього 20й рік дівчинці. Ви мабуть і хлопців їй обираєте? Сама ж не справляється
Не гавкаю- но охраняю• 24 сентября в 22:03
Ответ дляОндатрова шуба
Кеды - это плоская подошва. Это еврозима сухая. А вашу будут гонять из офиса по объектам по колено в грязи. Нужна высокая подошва и высокие по ноге.
Не заходит спорт - смотрите Тимберы, Мартинсы - практичная надежная обувь и актуальная.
Я просто приношу своей коробок 20 разных моделей на выбор, и обычно дочка сама принимает самое разумное решение. Часто на картинке смотрится пугающе, а реально хорошо садится по ноге и человек готов брать и бежать сразу.
автор Ондатрова шуба • 24 сентября в 22:16
Ответ дляБелая котичка
О, я на вас чекала)
В темі про куртки так само питали)
Що я за мати, що оце дитині допомагаю. Ну смішно знов, ок
Напишу знов для дівчат, хто має проблеми якісь мабуть, бо інакше мені не зрозуміло на що таке писати
В цієї дівчинки хлопець військовий. Зараз в Сумскій області. Сама гарно справляється, працює і здобуває вищу освіту.
Маю ще одну 25 рочків. Яка знімає вже квартиру з хлопцем не перший рік.
І ці хлопці мені як сини. І радитись в колі родини це норм взагалі
Я не розумію чого як мати з дитиною радяться за речі, бо це прикольно, тут виникає якийсь резонанс.
В мене реєстрація 17 рік. Читала до того ще пару років.
І в ті часи ніколи не було, що коли питаєш поради, тебе починають обсірати, вибачте.
То всім дякую, самі справімся. Або впораємося😜
Хто щиро хотів допомогти, велика подяка, гарного вечора, / тихої ночі😘
миссДавеча• 25 сентября в 09:24
Ответ для220В
Типа качество уже не то?
Не знаю, будут ли ещё выпускать.
Намечается супер выставка, там одни треники - может так задумано...
Постоянно всё меняется. Абсолютно всё - одни покупают фирмы у других, и вкладывают свои идеи..
OxanaM• 01 октября в 19:05
Можу порадити такі від ТМ Joiks https://best4baby.com.ua/ua/obuv/botinki/chereviki... водонепроникні і з утеплювачем, до 0С буде ОК!
автор Ондатрова шуба • 01 октября в 19:21
Ответ дляOxanaM
Дякую, але це ж дитячі)