Сумка з негодою• Изменено 24 сентября в 22:12
Що робити якщо в маршрутці до тебе пристають?
Вже два місяці їду в один і той самий час на роботу.
І якщо перші два місяці збоченець соромився і просто витріщався, то тепер зовсім розпоясався: тулиться до мене у маршрутці , типу давка, заглядає у мій телефон і обертається коли я сідаю на вільне місце.
Вчора з ним стояли в обнімку як оселедці в банці, він не відходив від мене і тулився, хотя я і прилягла на нього.
Сьогодні просто підійшов і стояв. Ще шкірився до мене. А на вигляд так і не скажеш що збочене - одягнутий охайно.
Мені лячно. Що сказати йому?