Едимнаморе• 24 сентября 2025
Порадьте засіб, щоб відмити плитку з душовій
Купила пасту Pink, руки болять, так терла ті стіни і відмилось не все, порадьте дієвий засіб, це в мене жорстка вода в приватному будинку і така краса кожний тиждень.
Милота• 24 сентября 2025
Бідні ваші ручки 😢
Подумайте над придбанням пароочисника. А з побутової хімії раджу MIVA Антиналіт Nano Pro.
Коплю на груди• 24 сентября 2025
Попробуйте растворить в воде лимонную кислоту и побрызгать все, подождите минут 10 и немного протрите.
Дело было давно• 24 сентября 2025
Перша на селі• 24 сентября 2025
По ядерной химии не подскажу.
Попробовала бы кальцинированную соду горячим раствором, щетку, перчатки.
Или-хоз.мыло, доместос. И тогда пробовать от налета спреи.
Кривая спроса• 24 сентября 2025
Ответ дляДело было давно
У меня паста из Авроры за 30 грн, оттирает все, куда тому Пинк
Только хотела написать за эту пасту.
Она оттирает все, особенно кафель- он просто блестит как новенький и кастрюли тоже хорошо оттирает.
Подоконники- тоже отлично вымывает.
Я посто не нарадуюсь этой находкой.
Подоконники- тоже отлично вымывает.
Я посто не нарадуюсь этой находкой.
Дівчина Гілмор• 24 сентября 2025
Потім як відмиєте після кожного прийняття душу пройдіться по стінах і склу таким скребком. Він забирає капочки
Полюю на дрони• 24 сентября 2025
Універсальний мийний засіб для ванної кімнати Maxi Power 700 мл
запах є, але не катастрофа, руки краще захистити.
Відмив таке, що тут 20 років ніхто не мив, оренда.
Для кухні з жовтою кришкою дуже добрий.
Принцепесочка• 24 сентября 2025
Так вам антикальк потрібний, від Sano хороший, а ви рожевою пастою трете🤪
Однозначная• 24 сентября 2025
Ответ дляКривая спроса
Только хотела написать за эту пасту.
Подоконники- тоже отлично вымывает.
Я посто не нарадуюсь этой находкой.
Подоконники- тоже отлично вымывает.
Я посто не нарадуюсь этой находкой.
Хм... попробую и я
Однозначная• 24 сентября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Капочки - яка милота ))
Рассказница• 24 сентября 2025
Хома з пастою• 24 сентября 2025
+ до пасти з Аврори, три копійки коштує але дуже дієва, в мене така само вода, допомагає ця паста, бреф синього кольору і гелекс для ванни.
Чемна панночка• 25 сентября 2025
Плюсую за Maxi Power.
В мене душова, борюся постійно з нальотом. Перепробувала всяке, найбільш ефективним виявився саме цей. Я ним відмила навіть кам´яний наліт в лотку пралки, який ніхто років 5 не мив, якщо розумієте про що я.
Гарно набризкати, додатково губкою розподілити по всій поверхні (бризки десь попадуть, десь ні, а губкою розподіляється рівномірно скрізь), дати постоять. Потім сильно терти не потрібно, досить легко відходить. В найбільш проблемних місцях користуюсь шкрібком як для склокерамічних плит.
Доктор Хаос• 25 сентября 2025
Ответ дляПринцепесочка
Про мастер, тот же эффект только стоит в 3р дешевле.
ХаДиДиШь• 25 сентября 2025
Самое офигенное средство шантеклеар с петушком на картинке. Итальянское средство стоит 120-200 грн, отмывает и на одежде, и на плитке, и на посуде!!
ОдинРазНадетое• 25 сентября 2025
ЯниЯ• 25 сентября 2025
Жесткая щетка большая, жесткая щетка для швов и углов, а не мочалочка 5 сантиметров. И как по мне, по фотографии, вам сделали слишком глубокую расшивку на кафеле. Может прочистить и швы плотно заполнить эпоксидной затиркой, не цементной