Чумачечая_• 25 сентября 2025
Каким шампунем. Уходом для волос пользуетесь?
Червона ікорка• 25 сентября 2025
Ответ дляЯк ухурделю
А мне очень подошел. Я довольна.
Тобто саме після одного шампуня ви відчули різницю порівняно з більш дешевими?
Зараз зволожуючий та кондиціонер від Мароканоіл, від Віши Кеа солюшинз шампунь та кондей - нічого особливого, не раджу.
З улюблених маска #8 від Олаплексу, моє пористе волосся вирівнює та пригладжує.
Керастази декілька різних серій юзала (для фарбованого волосся, для сухого волосся, вирівнюючий) - нічого цікавого. Шісейдо чорна серія непогана.
іронічна антитеза• 25 сентября 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Лореаль профешнл Абсолют Репеар. Не змінюю вже років 5.
аналогично, пока что единственный, котрый куплю снова и снова. Хотя параллельно есть еще несколько
Як ухурделю• 25 сентября 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Ага, саме так. Але в мене всі засоби. Зволожувач і для об´єму. То да, волосся блискуче, живе, об´єм гарний. Влаштовує. Але й Redkin підійшов. І дешевший в два рази.
Чумачечая_
• 25 сентября 2025
Ответ дляКалинові вуста
Ельсеф фиолетовый шампунь и кондиционер. Волосы шикарные
Спасибо. Интересно.
Чумачечая_
• 25 сентября 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Цей за свою ціну для мене топ
Спасибо. Почитаю про бренд.
Все будет, но потом• 26 сентября 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
ой спасибо, у меня такая проблема найти шампунь, вечно голова чешется и перхоть. А этот Аредерма хорошо промывает?
Да, я довольна