Лунтик-паунтик• 25 сентября в 09:54

Верить ли МРТ

Может ли МРТ с контрастом ошибаться ? И не распознать где рак , а где добрая опухоль ? Ставят добрую но пишут контроль . А онколог говорит 95 проц доверия (
На пів ставки• 25 сентября в 09:54
мне сразу сказали зло
Перемелица• 25 сентября в 09:56
Контроль пишуть, бо деякі доброякісні можуть переростати у зло, а так, МРТ дуже рідко помиляється, особливо з контрастом.
автор Лунтик-паунтик • 25 сентября в 09:57
Ответ дляНа пів ставки
мне сразу сказали зло
Как вы ?
Мона Лиза• 25 сентября в 09:57
По ідеї не може. Злоякісна пухлина накопичує контраст і це добре видно. Але якщо ви вже так сумніваєтесь, то зробіть біопсію і заспокойтесь. У мене була подібна ситуація з молочною залозою. По МРТ написали доброякісна, але враховуючи сімейний анамнез рекомендували біопсію. Зробила і видихнула
Ответ дляПеремелица
Написали гемангиома ( но есть тенденция к росту (
Перемелица• 25 сентября в 09:58
Ответ дляЛунтик-паунтик
ось тому і контроль, не хвилюйтеся і бажаю вам здоров´я.
автор Лунтик-паунтик • 25 сентября в 09:58
Ответ дляМона Лиза
И в итоге все в порядке ? МРТ правильно показало ?
Ответ дляПеремелица
Спасибо и вам здоровья крепкого
Перемелица• 25 сентября в 09:59
Ответ дляЛунтик-паунтик
Спасибо и вам здоровья крепкого
Дякую, я вже пережила дві біопсії, одну ЩЗ, іншу МЗ, тому знаю, що таке хвилювання і очікування.
Мона Лиза• 25 сентября в 09:59
Ответ дляЛунтик-паунтик
Так. Біопсія показала доброякісне утворення. Але я роблю МРТ тепер щороку для контролю
Творю чудеса• 25 сентября в 10:00
Взагалі роблять комплекс: МРТ і біопсію, якщо є можливість, дослідити які саме там клітини може тільки вона.
автор Лунтик-паунтик • 25 сентября в 10:01
Ответ дляТворю чудеса
Онколог сказал нет показаний . Через пол года контроль. Типо не стоит туда лезть . Много сосудов (
ВерСаСе• 25 сентября в 10:01
Ответ дляЛунтик-паунтик
в позвонке?
Творю чудеса• 25 сентября в 10:02
Ответ дляЛунтик-паунтик
Може послухати ще пару думок?
Це може бути і гемангіома, воно доброякісне. Сама маю таке в тілі хребця. Навіть контроль не роблю.
автор Лунтик-паунтик • 25 сентября в 10:03
Ответ дляВерСаСе
в позвонке?
Да
автор Лунтик-паунтик • 25 сентября в 10:04
Ответ дляТворю чудеса
Може послухати ще пару думок?
В позвонке ( нашлось случайно
Творю чудеса• 25 сентября в 10:06
Ответ дляЛунтик-паунтик
В позвонке ( нашлось случайно
Я жива з таким вже 9 років після випадкової знахідки під час дослідження по причині перелому хребта.
ВерСаСе• 25 сентября в 10:07
Ответ дляЛунтик-паунтик
Да
у меня в позвонке гемангиома и вообще они много у кого есть.
это не рак. гемангиому видно, это же сосудистое образование. и если она растет - то надо переживать, чтоб не было компрессионного перелома позвонка, а не думать про рак. вам не к онкологу надо, а к нейрохирургу
автор Лунтик-паунтик • 25 сентября в 10:09
Ответ дляВерСаСе
Дело в том что изначально не могли понять что это , у меня оно растёт ( МРТ с контрастом показало гемангоиму
АБВГДейка• 25 сентября в 10:12
Ответ дляЛунтик-паунтик
Все добре. Просто треба спостерігати.
Творю чудеса• 25 сентября в 10:13
Ответ дляВерСаСе
Підтримую, це до нейрохірурга. Все що пов´язано зі спиною це до них.
Марс атакует• 25 сентября в 10:13
Мля автор, гемангмому сразу видно
Аноним_1859• 25 сентября в 10:32
Есть предел, меньше которого плохая опухоль не будет видимой на снимке
автор Лунтик-паунтик • 25 сентября в 11:05
Ответ дляАноним_1859
У меня 3 см
автор Лунтик-паунтик • 25 сентября в 20:15
Ответ дляПеремелица
У меня гемангиома . Вроде они не перераждаются