Латвийские_Номера• 25 сентября в 11:55
Як відправити закордон до 1500 тис євро?
малі суми пейпелом я переводила. чи є якісь обмеження? може якось розбити по частинах? щоб не заблокувало
Латвийские_Номера
• 25 сентября в 12:03
Ответ длядамаБезСобачки
Программами ..
Есть Вестерн юнион
Ria
и многие другие
Есть Вестерн юнион
Ria
и многие другие
вестерн юныон берет огромные проценты
Латвийские_Номера
• 25 сентября в 12:05
Ответ дляНетутешня
Півтори лимона.ооо.
це 73 тис грн. це багато?
Love_Love_Love_• 25 сентября в 12:07
Ответ дляЛатвийские_Номера
вестерн юныон берет огромные проценты
А що з України можна вестерн в валюті відправити?
Латвийские_Номера
• 25 сентября в 12:13
Ответ дляLove_Love_Love_
не можна
Пасхальний тролік• 25 сентября в 13:35
Ответ дляЛатвийские_Номера
це 73 тис грн. це багато?
Ви написали 1500 тис $ замість 1500$ чи 1.5 тис $. Тобто у вашому написанні це буквально значить 1500 000.
Відразу можу відповісти на Вашу думку ´та це просто описка´. Особисто знаю випадок, коли отак написали в офіційних документах. По логіці наче зрозуміло, проте проблеми були серйозні з держорганами, включно до судів
Латвийские_Номера
• 25 сентября в 14:32
Ответ дляПасхальний тролік
1500 евро))
Партизанка• 25 сентября в 14:45
Відправлення кому? Якщо дитина, чоловік, жінка, мати, батько то через Монобанк на єврову картку без комісії.
Ms. Анонимная• 25 сентября в 17:45
я платила с привата на испанскую карту папы. много раз. если платить с валютной карты- ограничений нет. если с гривневой - там что то есть
НеГолосую• 26 сентября в 12:34
Якщо переказ не родини першого ступеню рідства, то переказую через посередника - я їй гроші на укр картку, вона мені в Європі переказує в євро де треба
Латвийские_Номера
• 26 сентября в 13:31
Ответ дляНеГолосую
де його взяти??
НеГолосую• 26 сентября в 14:03
Ответ дляЛатвийские_Номера
де його взяти??
Тут в пошуку забийте - Перекази. Здається я так шукала. Якщо не знайдете, напишіть, зроблю скрин.