То один із моїх гуру ))
І він мене навчив пробачати.
У нього є медитація пробачення.
Пробачати треба усіх, навіть своє життя.
Я пробачала 42 години себе і стільки ж - гроші.
В першому випадку одним із результатів я набагато гостріше почала реагувати на якісь пред*яви на мою адресу.
В другому - різке покращення торгівлі на ОЛХ.
Хочеться теж трішки побути вчителькою і рекомендувати вам його методику.
Ви потратите нуль грошей, але життя і голову від сміття точно почистите.
У вас все нормально і ніякого сміття?
Міцне здоров*я і всі бажання швидко здійснюються?
З усіма людьми чудові стосунки, вони всі вас люблять і ніколи до вас не бикують?
І у вас до них жодних серйозних претензій?
Ну тоді вам справді не треба ніяких методик ))
А якщо ні, то рекомендую книгу ’Как легко и быстро испортить жизнь себе и другим’.
Або ’Уроки судьбы в вопросах и ответах’.
Жодної води, максимально чітко, життєво. І з гумором
І він мене навчив пробачати.
У нього є медитація пробачення.
У вас все нормально і ніякого сміття?
Aleksandra0505• 25 сентября 2025
Ответ дляЛеска
Особисто я вперше чую про цього гуру
Было сказано о материале, а не гуру.
Все «гуру» с постсовка пересказывают своими словами гуру из-за бугра), а это действительно многими пройденный материал. Одно инфоциганство.
Людмила с2019• 25 сентября 2025
Ответ дляIrinaina
Щось ви запізнилися, це вже загалом давно пройденний багатьма матеріал))
Я книги Олександра Свіяша купувала та читала років 15-20 тому..
туда очень давно , мне в принципе подача его не нравится, как и крючок автора -отминусил
’У вас все нормально і ніякого сміття?
Вопросы для войны 4 год циничны, и завлекалочка в стиле 00
’У вас все нормально і ніякого сміття?
Ответ дляРешка7777
’У вас все нормально і ніякого сміття?
Війна 12-ий рік.