Нічого вдягти• 25 сентября 2025
Син ударив вчителя (випадково). Капець прямо.
Ситуація у класі. Вона перевіряла зошити, хлопці чи прибирали чи дуркували на перерві. І чи один ухилився, а другий не зміг зупинитися і попав по вчительці по голові. Що робити, так соромно якось і незручно.
Зупка_цем• 25 сентября 2025
Ответ дляНічого вдягти
Я не виправдовую, але ви що думаєте що хлопці сидять тихо як миші на перерві?
Знаєте, можно випадково штовхнути однокласника, який може впасти і вдаритись головою насмерть. Я про це часто нагадую своїм підліткам, тому вони не бігають по класу і не дуркують.
сладкий_ноябрь• 25 сентября 2025
Ответ дляНічого вдягти
Ну, та не навмисно він це зробив.
Яка різниця, махати кулаками біля вчителя це бидлячество.
сладкий_ноябрь• 25 сентября 2025
Ответ дляНічого вдягти
Ну, та не навмисно він це зробив.
Випадково він міг на ногу наступити
сладкий_ноябрь• 25 сентября 2025
Ответ дляОцененная
Дурковать прям возле учительницы - ума палата. Еще и 15 лет. Сначала подумала, что малышня
Автор не бачить проблеми, бо то ж випадково
сладкий_ноябрь• 25 сентября 2025
Ответ дляЗупка_цем
Не треба робити мамину корзиночку. Хай 15 літній сам розрулює ситуацію.
У мене син 15 річний, то я знаю, що пишу
++++
Украиночка• 25 сентября 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Пусть завтра подойдёт и спросит, как её самочувствие. Типа, знаю, что мужская рука тяжелая. переживал как вы. Мама тоже просила передать вам здоровья )
Щастя, здоровля)
сладкий_ноябрь• 25 сентября 2025
Ответ дляНічого вдягти
Виправдовуєте.
А якщо ваша корзиночка наступного разу випадково когось зробить інвалідом, бо в 15 років він не вміє себе поводити в школі? Тоді теж будете співати про випадковість?
Я б на місті вчителя написала б заяву в поліцію
Нічого вдягти
• 25 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Автор проблему бачить, але ви як досвідчений коментатор, нічого крім обзивання бидлом, раціонального не пишете. Свою дитину чи дитину знайомих би так назвали в такій ситуації? Гадаю що, навряд.
сладкий_ноябрь• 25 сентября 2025
Ответ дляНічого вдягти
Мої діти і діти моїх друзів не луплять вчителів в голови, тому бидлом їх називати не буду.
Чудо в декрете• 25 сентября 2025
Я навіть не можу уявити ситуацію, що двоє дорослих хлопців дуркують поряд з учителем, та ще й так, що той по голові вихвачує.
І всі такі коментатори: та норм, він же вибачився. Альо. Якби вам хтось заїхав по морді і такий: ну вибачте. Ви такі з фінгалом: та буває. Уявила себе на місці вчителя: мені б було дуже неприємно
Нічого вдягти
• 25 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
В житті, як на довгій ниві. Все може бути і з кожним. І розумні дорослі можуть потрапити в таке, що й не придумаєш.
Девальвация• 25 сентября 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Краще 200 баксів.
сладкий_ноябрь• 25 сентября 2025
Ответ дляЧудо в декрете
В мене така ж реакція.
І я в шоці від коментарів і реакції автора.
сладкий_ноябрь• 25 сентября 2025
Ответ дляНічого вдягти
Якщо не думати башкою, то так
Девальвация• 25 сентября 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Мой муж так в школе снежкой в директрису попал- тоже мальчик уклонился, а директор вышла с двери на улицу. То там был шкандаль- родителей в школу
Мій тато дарував вчительці штучні каіти і поему Сифіліс приносив. На тиждень відлучали від школи та й усе.
Чудо в декрете• 25 сентября 2025
Ответ дляДевальвация
Відредагуйте ))) чи то так і потрібно?
Ваш тато сифіліс приносив?
Однако
Ваш тато сифіліс приносив?
Однако
Нічого вдягти
• 25 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
В мене така ж реакція.
Ок. Продовжуючи судити і самостверджуватися порадьте, що зробити мені.
Це вже сталося. Отак, ніколи такого не було за 9 років школи і сталося.
Дати вчительці його вдарити? посадити на хліб і воду? що?
Що в моїх коментарях шокує?Що мені соромно і неприємно, що таке сталося? Що я йду з вчителем поговорити і вибачитися?
Девальвация• 25 сентября 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Відредагуйте ))) чи то так і потрібно?
Ваш тато сифіліс приносив?
Однако
Ваш тато сифіліс приносив?
Однако
Що ви маєте на увазі ’ чи то так і потрібно’? Так. Приносив. Вчитель не любила Маяковського, напевно.
Шукаю стакан• 25 сентября 2025
Ответ дляНічого вдягти
Жіночка не собі трошки, не звертайте уваги. Це випадковість і юність. Можливо в когось діти з малечку строєм ходять, руки по швах. А Ваш веселий. Якщо вчитель адекватний, то досить вибачень. Якщо заполохана як той коментатор, то купіть цукерок, потішити его.
freedom_2015• 25 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Та ви поводитесь саме так як обзиваєте , при чому в кожній темі так . Вбити тепер ту дитину ?
Ответ дляНічого вдягти
Як у вас закінчилося? Вчителька не дуже нагнітала?