Обижулька• Изменено 26 сентября в 00:31
9 клас. Підліток і ментор. В кого був такий досвід?
Сину 15. Не простий характер + підлітковий вік. Батьки вже не в авторитеті, знецінює, хамить, але в цілому вчиться гарно, поганих звичок немає, поганим нічим не займається. Але відбулись якісь дивні зміни по школі, на які не знаємо з чоловіком як реагувати. То син як всі діти не хотів ходити до школи, по всякому її називав, то тут в 9 кл прийшла новий ментор і призначила сина старостою, він зрадів, взяв цю відповідальність, перевіряє зошити учнів і тд. Через 1,5 тижні ментор написала нам гарного листа про успіхи сина, який він відповідальний і класний, ми тішились як діти, розтіклись як сиропчик) Йде 2-3 тиждень, син розказує що є новенький проблемний хлопчик. Він перейшов з ін школи, носить алкоголь - вживає потай, курить наркотики, зриває уроки і тд, і боїться тільки мого сина, ніхто не може знайти на нього управу. Ми трохи напружилися. А сьогодні ми зовсім в шоці: син поділився як ментор плаче від того хлопця, як їй важко, що її потрібно підтримувати, що вона одна а учнів 40 і все на її плечі, що вона жалілась йому як той хлопчик її дістав, як вона викликала його батьків але все марно і що вона в розпачі, не знає що з цим робити і ми розуміємо що це натяк сину, мовляв зроби щось. Нам здається що на сина вдягають роль, яка йому не належить - втихомирювати якогось проблемного учня. Виглядає все як маніпуляція і перекладання дорослої відповідальності на учня. Спробувала пояснити сину, але там тайфун злості що я нічого не розумію і про ментора яка вона бідна нещасна жертва і їй потрібно допомагати.
Чоловік дуже обурився і готовий піднімати це питання. А я боюсь що налаштуємо сина проти себе, він не зрозуміє. І не хочу щоб він втрачав роль старости, він цим дорожить.
Мами підлітків, потрібна порада, як би ви вчинили на цьому місці?
Проня_Прокоповна• 26 сентября в 00:49
Ментор - це класний керівник тепер так називається ? Все, що ви описали - дуже непрофесійна поведінка. Де шкільний психолог, соц служба при потребі ? Який би він не був проблемний, це не компетенція однолітка.
Обижулька
• 26 сентября в 00:52
Ответ дляРобот Вертер
Сколько лет ментору и что она собой представляет?
Років до 30. Приємна, привітна, але ось таке(
Обижулька
• 26 сентября в 00:54
Ответ дляПроня_Прокоповна
Психолог зараз має прийти новий, подивимось. До соц служб ще не дійшло, тільки почався навч рік, ще чогось чекають і ось так вирішують. І це приватна школа, думаю будуть уникати соцслужби всіма силами
Мама фіфті цента• 26 сентября в 00:56
Ответ дляОбижулька
это точно, будут избегать. у меня малая руки резала, оказалось, ее подружка с параллели имеет отклонения в голове, но я последняя, кто это узнал
Обижулька
• 26 сентября в 00:58
Ответ дляМама фіфті цента
Боже, як страшно( Співчуваю
Як все вирішилось?
Мама фіфті цента• 26 сентября в 01:00
Ответ дляОбижулька
Боже, як страшно( Співчуваю
Як все вирішилось?
тупо посчастливилось, та девочка на год старше, она выпустилась, поступать не стала ( моя тоже сказала, послешкольное время- время найти себя, кнш), уехала в Киев на какую- то работу и так ослабели эти связи и через полгода мне моя сказала: она какая- то странная, мама! - и после я уже не слышала о ней. На память остались шрамы и некоторое недоумение , вроде лицей не последний, но молчали, как партизаны
Обижулька
• 26 сентября в 01:04
Ответ дляМама фіфті цента
Ну це капець, як таке можна приховувати від батьків учнів!? Жах. Добре, що закінчилось більш менш, хоча шрами це страшно. Я теж оце подумала, добре що мій відкритий і все розказує як на духу. Але ця щирість схоже і припала до душі ментору, що він легко піддається довірі, можна маніпулювати(
Робот Вертер• 26 сентября в 01:13
Ответ дляОбижулька
Похоже, ваш сынуля ей увлекся, вот и выслуживается
Менее Более• 26 сентября в 01:17
Ответ дляОбижулька
Я бы точно пришла к ней на разговор. Но с условием, что сыну она не расскажет об этом.
Автор, если она еще и молодая, и привлекательная, то бывает, что мальчики (особенно в таком возрасте) могут испытывать, мягко говоря, интерес к таким преподавателям. У нас, помню, в школе была такая учительница, то мальчики слюни пускали и старались перед ней себя показать в лучшем свете, так сказать. А в Вашем случае этим пользуются и манипулируют. Может я и ошибаюсь, конечно, но лучше все таки с ней поговорить и тогда уже сможете сделать более правильные выводы о данной ситуации.
Но в любом случае, она не должна перекладывать свои обязанности на ученика. Пусть идет к директору и решают ситуацию с тем трудным мальчиком. Но без участия Вашего сына, это точно.
ПесиКот• 26 сентября в 01:54
Опыта такого нет. Есть девочка 14 лет с таким же характером. Ничего Вы сейчас не сделаете, отлично что он рассказывает. Полезете спасать , потеряете сына(( Ментор, значит Вы не в Украине это даёт надежду на то, что у неё хватит опыта держать дистанцию с малолеткой, хотя не факт что у неё получится.
Обижулька
• 26 сентября в 08:37
Ответ дляРобот Вертер
Поки що увлекся і выслуживается це не про нього. Але хз... росте - змінюється
Обижулька
• 26 сентября в 08:39
Ответ дляМенее Более
Боюсь говорити, перейду на емоції(. Чоловік в цьому кращий дипломат, але хвилююсь щоб вона не почала сину щось на нас тонко котити, бо бачу що вона маніпулятор, а син довіряє їй на 200%, а ми батьки, від яких зараз активно сепарується.
Обижулька
• 26 сентября в 08:40
Ответ дляТебеОноНадось
40 человек в классе? Это где такое?
Це з 3-х класів сумарно.
Менее Более• 26 сентября в 09:47
Ответ дляОбижулька
Ну Вам решать, конечно. Если у мужа лучше получается, то, конечно, пусть он разговаривает. Но надо заранее продумать, что говорить и как это сделать правильно. С ней не надо ругаться, а просто побеседовать вежливо, но четко обозначить свою позицию и границы всех участников ситуации.
Учитывая, что это частная школа, руководству школы вряд ли понравится такое непрофессиональное поведение педагога. Но тут в зависимости от ситуации и разговора надо смотреть. Прямо и в лоб действовать не получится, если там манипулятор, то такими же методами надо. Иначе будет потом плакать и строить из себя несчастную жертву, которую обидели злые родители, а она ж такая белая и пушистая, хотела, как лучше и т.д. По крайней мере, у меня сложилось такое впечатление из описанной Вами ситуации. Но ставить на место ее надо обязательно.
ТебеОноНадось• 26 сентября в 11:41
Ваш муж где-то провтыкал. для пацана 15 лет Батя должен быть авторитет. А вы для него никто оба.
Обнемашечка• 29 сентября в 23:40
Только чтобы там роман у малого с училкой не закрутился
Я бы больше сейчас за это волновалась
По факту это совращение будет
Я бы больше сейчас за это волновалась
По факту это совращение будет
Обижулька
• 29 сентября в 23:42
Ответ дляМенее Более
Так, я більш прямолінійна, тому не витримаю виважено говорити, а чоловік може довго і нудно вести демагогії, і він завозить сина, вчителі бачили і знають його, а я тільки переписуюсь з ними.
Обижулька
• 29 сентября в 23:42
Ответ дляТебеОноНадось
Не озброєним оком видно який у вас ’гарний’ досвід з підлітками)
Обижулька
• 29 сентября в 23:43
Ответ дляОбнемашечка
Я бы больше сейчас за это волновалась
По факту это совращение будет
Я бы больше сейчас за это волновалась
По факту это совращение будет
Чоловік теж так говорить. Сподіваюсь до цього не дійде, їй не 21 і 22.
Обнемашечка• 29 сентября в 23:52
Ответ дляОбижулька
Я бы на вашем месте сходила и переговорила тет-а-тет с директором
Это очень серьезно
И дело деликатное очень
Это очень серьезно
И дело деликатное очень