Раша все більше нахабніє. Як думаєте, чим це все закінчиться?
Love_Love_Love_• 27 сентября в 17:44
Нічим не закінчиться, раша робить те що їй позволяють робити
Маска-0b9f• 27 сентября в 17:49
Ответ дляAgnessa7
а чия?
Може хтось косИть під рашу.Гравців, зацікавлених в ескалації війни вистачає.
ПадаюВреверансах• 27 сентября в 17:55
Ответ дляМаска-0b9f
Як варіант.
Підігрівають конфлікти
SantaMonika• 27 сентября в 17:59
Все дроны мелкие бытовые и запускались с тех же территорий, над которыми летали. А кому нужно было их запускать, другой вопрос
Маска-0b9f• 27 сентября в 18:00
Ответ дляSantaMonika
Вот как найдут тех,кто запускал, сразу станет понятно,кому это выгодно.
Маска-0b9f• 27 сентября в 18:01
Ответ дляkuskus
Якщо для них літаки і шахеди не ескалація, то дрончики будуть ескалацією? Не смішіть
Що ви знаєте про підриви Північних потоків?Наша преса скромно мовчить.
Wendy Rhoades• 27 сентября в 18:03
Серійні вбивці часто починанють ніби несвідомо помилятись і робити підказки для поліції. Це так загострюється нарцисичний розлад і маньяк перестає боятись, починає більше нариватись, щоб про нього говорили і захоплювались його діями. Самовпевненість і безкарність цьому сприяють.
Ось це очевидно той випадок. Значить фінал близько.
SantaMonika• 27 сентября в 18:04
Ответ дляМаска-0b9f
Ну вроде бы в Норвегии нашли, оказались туристы корейцы. Как оно на самом деле. Больше шума
Маска-0b9f• 27 сентября в 18:07
Ответ дляSantaMonika
Если корейцы северные,тогда точно раша
Ответ дляWendy Rhoades
Хм.. цікава думка
Flower Girl23• 27 сентября в 18:27
Ответ дляМаска-0b9f
З чого всі вирішили,що це справа рук раші?От просто цікаво
Так в методичке написано, как я понимаю...
Flower Girl23• 27 сентября в 18:28
Ответ дляМаска-0b9f
100%! Причём во всех странах...
Flower Girl23• 27 сентября в 18:31
Ответ дляWendy Rhoades
Не знаю, как там насчёт финала, но лично мне кажется, что это отвлечение внимания от завтрашних парламентских выборов в Молдове...
tanysha777• 27 сентября в 18:43
Працює команда сатаністів за однією інструкцією
А стадо гривами махає і розказує про путіна, який дрони запускає
А бідна Європа не знає, що ж їй робити
Зееееееее
Бееееее
Меееееее
А бідна Європа не знає, що ж їй робити
Зееееееее
Бееееее
Меееееее
Wendy Rhoades• 27 сентября в 18:43
Ответ дляtanysha777
А бідна Європа не знає, що ж їй робити
Зееееееее
Бееееее
Меееееее
А бідна Європа не знає, що ж їй робити
Зееееееее
Бееееее
Меееееее
ааа то есть путин ни при чем?)) вот оно как))
tanysha777• 27 сентября в 18:46
Ответ дляWendy Rhoades
Вот это вот всё ещё здесь
tanysha777• 27 сентября в 18:48
И это же не Европа покупает нефть и газ у путина, выступая главными спонсорами убийц украинцев
Нет-нет
А кто же это?
Точно, это Трамп ва всьом винават
Нет-нет
А кто же это?
Точно, это Трамп ва всьом винават
Ответ дляTeonaa
Ой, хоч би хтось у них просто спитав - шо блть вам нада від нас всіх. Вже тошно дивитися на цей цирк сцикунів. Просто виходить ми робимо все марно. Воно нікому не треба/всі хочуть щоб це робили одні ми. А мені наприклад таким чином - не подобається.
Так каждый делает свой выбор. Европа свой, Украина свой
Ответ дляmymoly
Ми не робимо. Що ми робимо? Нам це все нав‘язали. Росія з одного боку (перед фактом); та ж Британія- з іншого. Ну і всі інші. Який вибір? Вижити це не вибір, це інстинкт і глузд. Якби одразу не подорвалися, був би київ за три дні як штик, і скоріш всього мирняк би переважно вижив, не дивлячися на факт подій в Бучі. Бо ціль в києві була б уже жирніша.
Ответ дляmymoly
Ми тоже могли вибрати спостереження. І якби кончили верхівку, на який чорт убивати людей, всю державу? І якими ресурсами? Да, були б застосовані всі їх «методи» фільтрування; да, з військовими обійшлися би скоріше всього страшно. Ми не стояли перед ніяким особим вибором. Особливо у світлі убивств простих українців і дітей. Шлях був один, прийняти бій який нам нав‘язали.