Істеріомама• 27 сентября 2025
Ви користуєтесь спф кожного дня?
Крем для обличчя з спф, чи обов´язково його потім гідрофільною олією змивати?
НЛОша• 27 сентября 2025
Каждый день и всегда смываю гидрофильным маслом или бальзамом. Нужно ли прям обязательно не скажу, но у меня спф и на минеральной основе помимо химического, он тяжелее смывается пенками и молочком, его нужно хорошо вымывать
Істеріомама
• 27 сентября 2025
Ответ дляМой_ужин
Так, кожного дня. Гідрофільною не змиваю
Просто гелем?
Мой_ужин• 27 сентября 2025
Ответ дляІстеріомама
Просто гелем?
Так. Просто умивачкою )
Я слідкую за однією дівчинкою дерматологом. Ніколи не бачила в неї в рекомендаціях змивати спф гідрофільною олією
Істеріомама
• 27 сентября 2025
Ответ дляМой_ужин
Так. Просто умивачкою )
В мене є гідрофільна, я нею лише тоналку змиваю)
Мой_ужин• 27 сентября 2025
Ответ дляІстеріомама
В мене тоналка рідкий гість на шкірі
Доль Чекомбана• 27 сентября 2025
Так, 365 днів на рік, у мене в догляді ретинол та кислоти. Змиваю Обаджі умивалкою, 1-2 рази на тиждень з щіткою Форео
Істеріомама
• 27 сентября 2025
Ответ дляandronata
Все залежить від умивачки. Якщо для жирної чи комбі шкіри, то часто гелю достатньо. В мене була якийсь період лайтова умивачка, то спостерігала , що пори не вичищає ніби. Додала міцелярку і питання вирішила. Зараз умивачка для жирної, можна і без міцелярки.
В мене така гідрофільна, спочатку прищило від неї, потім наче ні
Ответ дляІстеріомама
Мене так після однієї гідрофільної посипало, що ще довго шкіру в порядок приводила. В мене ще шкіра дуже капризна, схильна до висипів і жирності. Тому я гідрофільні олії не купую, мені цей продукт не підходить
Істеріомама
• 27 сентября 2025
Ответ дляandronata
Мені теж здається що в мене шкіра була краща поки я міцеляркою користувалась. Але чула, що шкідливо шкіру розтирати спонжем і терти постійно, типу вона розтягується від цього
Ответ дляІстеріомама
Можливо. Але я легенько терти спонжем не вмію ) читала, що шкідливо міцелярку не змивати.
Пліткарка• 27 сентября 2025
Ответ дляІстеріомама
Ви змиваєте макіяж міцеляркою, міцелярку потім теж змиваєте?
Істеріомама
• 27 сентября 2025
Ответ дляandronata
Я змивала її потім гелем.
Істеріомама
• 27 сентября 2025
Ответ дляПліткарка
Так, змивала її пінком чи гелем для вмивання. Гідрофілку теж змиваю пінкою
Удальонка• 27 сентября 2025
Не зведусь на этот дурацкий маркетинг и берегу кожу от этой гадости и свой организм тоже.
Margaret Rose• 27 сентября 2025
СПФ-ом користуюся практично кожен день з квітня по жовтень включно, виняток хіба якщо на сонце виходжу до 10 ранку і після 6 вечора (коли УФ-індекс низький), або якщо на сонці посеред дня буваю хвилин 15 від сили.
Зимою можу зволожуючий крем наносити з невисоким СПФ. Користуюся санскрінами тільки тому що дуже блідошкіра і не люблю обгоріле обличчя+подобається доглядовий ефект деяких спф+непогана основа, так як тоном я практично не користуюся.
Гідрофільною олією не змиваю, зазвичай окрім спф в мене на шкірі нічого і нема (макіяж очей не враховую), змиваю умивалкою, тоніком, деколи трояндовою водою.
Margaret Rose• 27 сентября 2025
Моя особиста думка - ще в моєму дитинстві на кожному кроці трубили про користь соляріїв і красу засмаги, а потім їх об´явили ледь не вселенським злом. Зараз маркетинг просуває санскріни не просто для захисту від теплого сонця, а фактично щосекунди, гідрофільні олії, кількаступеневе очищення (про що ще не так давно чули одиниці). Не здивуюся, якщо за кілька років і їх закенселять і придумають щось нове