Леді Душка• 27 сентября в 21:12

Чи є сенс у вітамінах для спортсменів, якщо я максимум бігаю за маршруткою?

Допоможіть знайти• 27 сентября в 21:12
Я сьогодні так бігла за троліком, який раз на годину ходить, то подумала, що мені точно треба.
Ні грама• 27 сентября в 21:15
Так, якщо ви водій тієї маршрутки, а за кермом пасажир, який поспішав.
Like-995b• 27 сентября в 21:17
Как анекдот: я сэкономила 8 гривен, как? Бежала за автобусом, лучше бы вы бежали за такси!
Как_б_не_так• 27 сентября в 21:17
А что за витамины для спортсменов?
Панна Кота• 27 сентября в 21:22
Если брать энимал пак, то конечно не надо оно вам. Если какие-то оптивумен, то норм.
Панна Кота• 27 сентября в 21:22
Ответ дляLike-995b
Ахахахпх
Бриджит_Фрикандо• 27 сентября в 21:33
Ответ дляКак_б_не_так
А что за витамины для спортсменов?
Так и называются ’Для спортсменов бегающих за маршруткой’.