Люблю пиво• 23 августа в 15:00
Можна пити вітамін С постійно, чи краще курсами?
ПампушОК• 23 августа в 15:11
Вітамін С впливає на жіночі гормони, в мене особисто він дуже скорочував цикл.
Тумба-юмба• 23 августа в 15:33
Мені порадили приймати віт С для кращого засвоєння заліза. Почала приймати, а коли здала контрольні аналізи - виявилося що він в мене значно підвищений.
Але я в продуктах собі завжди беру гарну дозу цього вітамні - перець солодкий, брокколі, ківі, уирусові, шипшина - це постійно в моєму раціоні.
Пацака-задирака• 23 августа в 16:38
Ответ дляТумба-юмба
Шипшина?