Крихітка на всі• 28 сентября в 09:46

Кто в Скандинавии? Это правда про самых счастливых людей? Вы счастливее там?

чем дома
оксюморон• 28 сентября в 09:49
Я в Фінляндії. В Гельсінкі.
Я да.
Але в Скандинавії філософія: можеш не купляти - не купляй. Вони щасливі від життя, природи і тд.
БоХатая• 28 сентября в 09:50
По-вашому, слід помігяти країну і одразу наступає щастя? Це питання менталітету і життєвих цінностей, а не місця перебування.
Чарочка діда• 28 сентября в 09:52
Я не знаю як можна бути щасливим без сонця і тепла.
Але моя подруга виїхала як біжанка в Даннію. І щиро розказувала що це сита європейська країна. Люди спокійні та впевнені в завтрашньому дні. Вони не знервовані як українці війнами, перебудовами, де взяти гроші.
Подруга сказала буду залишатись тут всіма силами.
В Україні була косметологом, і в Данії відкрила свій кабінет і горя собі не знає
Чижик Пижик• 28 сентября в 09:54
Ответ дляЧарочка діда
І робить уколи без підтвердження диплому ?
Фіолетова тут як тут …
Бюст Березуцкого• 28 сентября в 09:55
Там хороший уровень жизни, социалка хорошая, базовые потребности закрыты
Губки-уточкой• 28 сентября в 09:55
Ответ дляЧарочка діда
Отак просто відкрила кабінет? В Данії?)
Чижик Пижик• 28 сентября в 09:55
Автор , дивне питання
Як можна порівняти аборигена і вирвану людину зі звичайного життя і вимушену еміграцію
Чарочка діда• 28 сентября в 09:56
Ответ дляБоХатая
Я вам дуже шепотом скажу. Я внутрішня переселенка. Виїхала зі свого міста ближче до заходу країни.
І знаєте що?
Я тут залишаюсь назавжди.
Мене забембали в моєму місті тучі наркоманів, алкашні, всілякі шлепері що крадуть метал і все що погано лежить. Я дитину в своєму місті супроводжувала до 14 років. Кримінальні новини це вічно когось вбили, згвалтували, украли. Наркотики в школах продавали.
Зараз я нарешті видохнула. В цьому регіоні все це є але в сотні разів менше. Моя друга дитина зростає в здоровому середовищі. І до її повноліття поки формується характер будемо жити тут
Чарочка діда• 28 сентября в 09:58
Ответ дляГубки-уточкой
Отак просто відкрила кабінет? В Данії?)
Я не уточняла наскільки просто. Але вже три роки вона має свій ( чи орендований) кабінет і надає послуги косметолога
Шкварочка• 28 сентября в 09:59
я сдохла в Норвегии лет за 10 за год, хорошо сестра перетянула в Испанию, где я превратилась с отечной бабы без возраста,обратно в 40-летнего здорового человека
норвежцы народ суровый
Соседушка• 28 сентября в 09:59
Ответ дляЧарочка діда
І знаєте що?
Я тут залишаюсь назавжди.
Из какого города выехали ?
Чарочка діда• 28 сентября в 09:59
Ответ дляСоседушка
Из какого города выехали ?
Херсон
Чижик Пижик• 28 сентября в 09:59
Ответ дляГубки-уточкой
Отак просто відкрила кабінет? В Данії?)
Тут що хочете прочитаєте
Губки-уточкой• 28 сентября в 09:59
Ответ дляЧижик Пижик
Тут що хочете прочитаєте
Та да))
Чижик Пижик• 28 сентября в 09:59
Ответ дляЧарочка діда
З інʼєкціями ?
Fashion_besties• 28 сентября в 10:00
Ответ дляЧарочка діда
І знаєте що?
Я тут залишаюсь назавжди.
Удалено администрацией...
Чарочка діда• 28 сентября в 10:00
Ответ дляЧижик Пижик
Тут що хочете прочитаєте
https://www.instagram.com/kosmetolog_natalya_borod...
Її сторінка
Соседушка• 28 сентября в 10:00
Ответ дляЧижик Пижик
З інʼєкціями ?
А что такого? Подтвердила квалификацию и работает.
Чижик Пижик• 28 сентября в 10:01
Ответ дляСоседушка
Такого ?
Це нострифікація лікарського диплому звісно місцевою мовою
З царем в голові• 28 сентября в 10:02
Ответ дляЧижик Пижик
Такого ?
Це не лікарський диплом, в багатьох країнах достатньо курсів, маю декількох знайомих, які теж відкрили кабінети в різних країнах
Чижик Пижик• 28 сентября в 10:02
Ответ дляЧарочка діда
Її сторінка
Ясно , догляд
Косметичка а не косметолог
Чижик Пижик• 28 сентября в 10:03
Ответ дляЗ царем в голові
Вони НЕ мають права колоти
І це не косметолог , а косметичка
Губки-уточкой• 28 сентября в 10:03
Ответ дляЧарочка діда
Її сторінка
Ін´єкцій вона робить. Медичної освіти не потрібно.
ОйЙой• 28 сентября в 10:03
Я в Финляндии. Намного проще отношение у одежде,машине и в целом к мат. благам. Нет понтов от слова вообще. При этом бабушка лет 70 ездит на а последней модели Мерседес. Они просто другие. Мне так очень комфортно.
Чарочка діда• 28 сентября в 10:03
Ответ дляЧижик Пижик
Ясно , догляд
Косметичка а не косметолог
Ахах, все одно знайшли до чого прискіпитись
З царем в голові• 28 сентября в 10:04
Ответ дляЧижик Пижик
Вони НЕ мають права колоти
І це не косметолог , а косметичка
Мають, в намагаєтесь сперечатися про те чого не знаєте
Чижик Пижик• 28 сентября в 10:04
Ответ дляГубки-уточкой
Тільки лікарям в ЄС можна робити інʼєкції
Але наші що хотять то роблять до певного моменту
Чарочка діда• 28 сентября в 10:04
Ответ дляЧижик Пижик
Там було питання, як так легко біженка відкрила свій кабінет
Чижик Пижик• 28 сентября в 10:05
Ответ дляЗ царем в голові
Та куди ж мені після нострифікації
З царем в голові• 28 сентября в 10:05
Ответ дляЧижик Пижик
Звідки у вас такі фантазії про інʼєкції? Лікаря в принципі таким не займаються