Крихітка на всі• 28 сентября 2025

Кто в Скандинавии? Это правда про самых счастливых людей? Вы счастливее там?

чем дома
Чарочка діда• 28 сентября 2025
Ответ дляЗаикальница
цікаво з якого району Херсона ви виїхали, що такі жахіття розповідаєте. Я все життя прожила у Херсоні таке пам´ятаю тільки у 90-ті
Мій район східний, дніпровський.
Ви зрозумійте, я не обсираю своє місто. Я прожила тут все життя. Для мене всі ці алкашні були фоном на які я мала зважати. Наприклад прямо в метрі від школи відкритий люк де в колодці жили бомжі. Іде дитина така до школи. В там підземне життя.
Чи ви в Херсоні ніколи кладошукачів не бачили?
Для мене це було звичайним життям.
А чи могли ви пройтись дніпровським ринком з сумочкою на плечі чи рюкзачком, в не дай Бог відчиненим?
Для мене все було нормою що треба бути обачним.
Поки не побачила місто де кожен день в місцевих групах повертають то гаманець, то золоту прикрасу, . Де водії залишають відчинену машину поки зайдуть в магазин водички купити. Наркоманів за три роки бачила менше десятка.
Чижик Пижик• 28 сентября 2025
Ответ дляпьЯНА
Так, з вас оте саме і понеслось на дві сторінки. Може заздрість, звичайно. Але виглядає дуже негарно.
Заздрість
В мене нострифікація і повна ліцензія і дуже гарно в темі , що потрібно зробити для легалізації і підтвердження диплому
Тому то і питання було , але ко ко ко незламні - і курсів достатньо , і диплом лікаря не потрібен

Не пишіть мені свої домисли про заздрість
Чижик Пижик• 28 сентября 2025
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Перепрошую, подруга стала косметологом після трьох денних курсів? Чи в неї медична освіта?
Зараз вам пояснять
Мені вже
Наверняка• 28 сентября 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Відкрию таємницю - в Україні теж кожного чекає смерть як і в кожній іншій країні.
Бо люди смертні
Та помовчіть вже з вашими великими відкриттями, засрали всю тему
Чижик Пижик• 28 сентября 2025
Ответ дляНаверняка
Поясню вже дохідливо вам Куди піти ? Чи самі зорієнтуєтеся зі своїми порадами разом ?
Столічна штучка• 28 сентября 2025
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Тільки в нас на Україні
Небо синє-синє,
Тільки в нас на Україні
Сонце золоте [с]
Цветочница• 28 сентября 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Подруга стверджує що працює косметологом - звідти і питання
Але ок , забули
Косметолог вона косметолог
Я не знаю, що ви намагаєтесь довести
Зайдіть в групу на ФБ Дівчата в Данії
Там повно наших косметологів приймають в салонах і так, з інʼєкціями
Можу накидати їх сторінки в інста, але то вже пряма реклама
пьЯНА• 28 сентября 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Заздрість

Ваші повідомлення криком кричать про заздрість, знецінення досягнень іншого, власну не реалізацію. Саме так ви виглядаєте зі сторони .
Чижик Пижик• 28 сентября 2025
Ответ дляЦветочница
Я не знаю, що ви намагаєтесь довести
Зайдіть в групу на ФБ Дівчата в Данії
Мені не потрібно
Інʼєкції заборонені без ностри
Заикальница• 28 сентября 2025
Ответ дляЧарочка діда
Мій район східний, дніпровський.
Для мене це було звичайним життям.
все, що ви розповідаєте, є у любому місті. Я зараз у Вінниці, і кладошукачів валом і за сумками треба стежити тим паче на ринку, і бомжі є. Нічим не відрізняється від Херсону. Мені аж цікаво де ви зараз
БоХатая• 28 сентября 2025
Ответ дляЧарочка діда
Я вам дуже шепотом скажу. Я внутрішня переселенка. Виїхала зі свого міста ближче до заходу країни.
І знаєте що?
Я тут залишаюсь назавжди.
Мене забембали в моєму місті тучі наркоманів, алкашні, всілякі шлепері що крадуть метал і все що погано лежить. Я дитину в своєму місті супроводжувала до 14 років. Кримінальні новини це вічно когось вбили, згвалтували, украли. Наркотики в школах продавали.
Зараз я нарешті видохнула. В цьому регіоні все це є але в сотні разів менше. Моя друга дитина зростає в здоровому середовищі. І до її повноліття поки формується характер будемо жити тут
Рівень життя може бути вищим чи нижчим, але це не завжди визначає стан щастя.
Чижик Пижик• 28 сентября 2025
Ответ дляпьЯНА
О , психолог на мінімалках З діагнозами
А всього то легальність бізнесу цікавила
Цветочница• 28 сентября 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Мені не потрібно
Інʼєкції заборонені без ностри
Ну значить вони пройшли цей шлях
Угги в горошек• 28 сентября 2025
Они все на антидепрессантах
Чижик Пижик• 28 сентября 2025
Ответ дляЦветочница
Ну значить вони пройшли цей шлях
Не означає
Вже подруга прояснила
оксюморон• 28 сентября 2025
А, взагалі, мені смішно від цих скандинавських депресій)) В людей гарні зарплати, якщо звільнять - будуть виплати по безробіттю, з орендою житла допоможуть, полікують безкоштовно (бо податками сплачено).

І тут українці такі «ой, їм там погано»
При тому, що у нас війна, зарплатні, в порівнянні, зі скандинавами , копійчані, якщо втрачаєш роботу - всим по фіг на що людина буде жити, пенсії низькі, «безкоштовна» медицина на справді платна, і при цьому всьому треба гарно виглядати - не гірше інших, щось купити в секонді якось позорно.
І при цьому українці без стресу))))
Наверняка• 28 сентября 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Вже дохідливо? Та я вам перше повідомлення написала. Можете вже самі починати рух у згаданому вам напрямку. Вам не пофіг, в кого нострифікація, в кого-ні? Людина працює, а що там далі буде одному Богу відомо.
Леди_в_ночи• 28 сентября 2025
Ответ дляОйЙой
Я в Финляндии. Намного проще отношение у одежде,машине и в целом к мат. благам. Нет понтов от слова вообще. При этом бабушка лет 70 ездит на а последней модели Мерседес. Они просто другие. Мне так очень комфортно.
Нет понтов от слова вообще.
При этом бабушка лет 70 ездит на а последней модели Мерседес.
Так є понти чи немає?
Цветочница• 28 сентября 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Не означає
Вже подруга прояснила
Тобто вони працюють в салоні нелегально ? 🤪
Чижик Пижик• 28 сентября 2025
Ответ дляНаверняка
А мені ваші вказівки байдужі
Ви тут адмін ?
Самі починайте рух
пьЯНА• 28 сентября 2025
Ответ дляЧижик Пижик
О , психолог на мінімалках З діагнозами
Вас цікавило як у іншого вийшло те, що не вийшло у вас. Це вас обурило і зачепило, вже третю сторінку розпинаєткся, що лише одна ви з ’нострифікрованим дипломом ’ ( але без кабінету, звичайно), а всі інші то ’косметички’, а не косметологи.
Чижик Пижик• 28 сентября 2025
Ответ дляЦветочница
Перелік послуг різний
Вам немає різниці між масочкою та філером?
Друге тільки лікар може
Гола з конопель• 28 сентября 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Тут що хочете прочитаєте
Я вам скажу, кто знает, чего хочет, тот делает. И языки учат очень быстро, и дипломы подтверждают, и кабинеты открывают. Я в Австрии и тут тоже достаточно украинок уже развернулись со своим ’бизнесом’.
Наверняка• 28 сентября 2025
Ответ дляЧижик Пижик
А мені ваші вказівки байдужі
Ви тут адмін ?
Самі починайте рух
Та йдіть вже краще працюйте за своїм нострифікованим дипломом
Чижик Пижик• 28 сентября 2025
Ответ дляпьЯНА
Вам відомо з чим я
Не пишіть мені свої недолуги психологічні домисли
оксюморон• 28 сентября 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Нет понтов от слова вообще.
Так є понти чи немає?
Про Мерседес то не я писала, але відповім
Тут переважно у всіх гарні машини це не понти , а звичайні машини
Вольво і Тесли в основному
Чижик Пижик• 28 сентября 2025
Ответ дляНаверняка
О , совок голови - поради не просила що мені робити в неділю
Чижик Пижик• 28 сентября 2025
Ответ дляГола з конопель
Ну так в цьому то і питання полягало ?

Але експерДкам і диплом не важливий і іспити не потрібні
Леди_в_ночи• 28 сентября 2025
Ответ дляоксюморон
Вольво і Тесли в основному
Вибачте, не вкладається в голові ваше розуміння понтів, бо як на мене, Тесла якраз є найзнаковішим маркером понту серед авто після БМВ. Існує мільйон електричок значно вищої якості, але ’не поновим’ скандинавам вкрай важливо їздити на кривій колимазі від, головне, відомого Маска 🙃
Патріотка з дивану• 28 сентября 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Ясно , догляд
Косметичка а не косметолог
І яка ´їй різниця, як ви її називаєте? Працює людина косметологом в Данії. На хіба їй той диплом?