Леди_на_драндулете• 28 сентября в 11:51

У кого Samsung

Как быстро у вас садится батарея?
АгатаХристя• 28 сентября в 11:53
якщо граюся в іграшки або дивлюся ютьюб, то надвечір вже сідає. вчора о 16-й сіла.
Виннипуховна• 28 сентября в 12:04
В мене щось дивне. Навіть якщо не розгортаю екран, телеффон протягом дня починає дуже грітися і сильно сідає батарея.
Причому це з´явилося буквально останні 2-3 місяці.
ГугелП@лАмался• 28 сентября в 12:04
с24 ультра, дуже швидко сідає. Якщо нічого не роблю то треба заряджати вранці і в вечері. Якщо користуюсь камерою, то без підзарядки не доживає до вечора. Це капець як не зручно.
ГугелП@лАмался• 28 сентября в 12:04
Ответ дляВиннипуховна
те саме і у мене
Ку ка ку ка ку• 28 сентября в 12:05
новый а06, 2-3 дня держит
Глас_Народа• 28 сентября в 12:08
Телефону 4 года, на день хватает заряда сидя в инете
So_so• 28 сентября в 12:10
Ответ дляГлас_Народа
Я тоже выбираю между Самсунгом и Сяоми, батарея важна, сейчас Самсунг заряжаю 2 раза в день, но, думаю, может это проблема в моем конкретно телефоне(
Глас_Народа• 28 сентября в 12:11
Ответ дляSo_so
Сяоми будете 5 раз заряжать
Я_не_аноним_100%• 28 сентября в 12:13
S24 + тримає день
So_so• 28 сентября в 12:14
Ответ дляГлас_Народа
Сяоми будете 5 раз заряжать
А вот мне наоборот говорят, что батарея в Сяоми намного лучше, ёмкая и быстро заряжается. Я смотрю Сяоми 15Т про.
Гарнюнька• 28 сентября в 12:14
На полный день хватает активного юзания
S20, 4 года ему
Я_не_аноним_100%• 28 сентября в 12:14
Ответ дляГугелП@лАмался
Хм... странно. У меня день держит, а то и дольше - с24 плюс
Бараболька• 28 сентября в 12:15
S23+ раз на день заряджаю, постійно в інтернеті. У чоловіка такий самий, заряджає 1 раз в 2 дні, але весь день тільки розмовляє, інтернет трохи ввечері.
Глас_Народа• 28 сентября в 12:17
Ответ дляSo_so
Ваше право, для меня бренд сяоми не существует совсем после робота пылесоса
So_so• 28 сентября в 12:18
Ответ дляГлас_Народа
Паршивый пылесос оказался?
Глас_Народа• 28 сентября в 12:20
Ответ дляSo_so
Паршивый пылесос оказался?
Ужас ужасный
Все і одразу• 28 сентября в 12:21
Ответ дляSo_so
Не, сяомі саме батарея тримає значно краще , я мала кілька разів сяомі по пару років, ос анній взяла самсінг S21 тільки через менші розміри - від сяомі боліда рука, як як багато працюю в телефоні, то страх Господній в самсунгах з тою батареєю, я мушу носити з собою всюди павербанк , інакше півдня і телефон розряжений. Якби не великий розмір, вернулась би до сяомі, вірніше б і не купувала самсунг. Чоловік має Poco сяомі , вроді норм йому
So_so• 28 сентября в 12:23
Ответ дляГлас_Народа
Ужас ужасный
Робот пылесос у меня в далеких планах, потому интересуюсь
So_so• 28 сентября в 12:23
Ответ дляВсе і одразу
Спасибо
Туфли в чешуе• 28 сентября в 12:26
Ответ дляГлас_Народа
Мені теж не зайшов.. через 3 місяці почав глючити, віддавала в сервіс.. його там місяці 4 тримали, віддали зі словами «несіть назад до магазину».
Туфли в чешуе• 28 сентября в 12:28
Авторе, все ж залежить від того, як Ви користуєтесь телефоном. У нас з чоловіком одна модель телефону була то у нього тримався заряд до вечора, а у мене о 2 годині дня вже 30% було ))
Зараз у чоловіка s23 по моєму. Коли постійно грає та видить в відосах то теж вдень дозаряджає. А коли іноді тг почитає, чи щось таке то до вечора заряду вистачає.
Глас_Народа• 28 сентября в 12:32
Ответ дляТуфли в чешуе
У меня с первого дня карту не строил, пороги не переступал. Зарядку брал через раз, потом вобще сдох аккумулятор, прменяли, но лучше не стало
Глас_Народа• 28 сентября в 12:33
Ответ дляSo_so
Мне проще обычным проводным керхером пройти квартиру за 5 минут. Качественно и быстро
Василина Семеніч• 28 сентября в 12:37
День. С23 и с 25 ультра
Василина Семеніч• 28 сентября в 12:38
Ответ дляSo_so
Они одинаковы))))
Продавчиня кіз• 28 сентября в 12:41
В мене новий. То поки тримає 1.5 дня
Столічна штучка• 28 сентября в 13:28
Так Самсунг різні. В мене від ’до вечора’, до 2 діб.
Самсунги дуже добре налаштовуються під себе.В мене півтори доби зазвичай.Працює тільки необхідне.Все інше спить,поки я не потурбую.
Якщо ви так налаштуєте,то побачите як збільшиться час користування
Столічна штучка• 28 сентября в 13:30
Те що у вас гріється, то значить увімкнені якісь додатки у фоні. Потрібно заборонити їм працювати в фоновому режимі.
В телефоні купа налаштувань для цього.
Червона рута• 28 сентября в 13:39
Ответ дляГугелП@лАмался
Так само, с24 не ультра
неДоЖиру• 28 сентября в 13:45
Ответ дляГлас_Народа
Сяоми будете 5 раз заряжать
Да конечно. 14 Т про год ему, заряжаю раз в сутки. Музыку слушаю ютуби тп. Активно