Раз одела не бу• 04 февраля в 12:12

Свет по 4-6 часов, в сутки. Киев!

❗️У лютому Київ матиме лише 4–6 годин світла на день. ТЕЦ-6 і Дарницька ТЕЦ серйозно пошкоджені, відновлення обладнання може зайняти роки, — голова Ради Української асоціації відновлюваної енергетики Ігнатьєв
Все до блиску• 04 февраля в 21:43
Оооо,все посты удалены(3),хотя ничего неправдивого там не было,ещё одно доказательства,что только в проблемы столичных надо вникать и сочувствовать.
Все остальные-побоку.Правда ж она такая неудобная,мы ж тут с утра до ночи только проблемами Киева жить должны.Ну-ну.
Леннон_Жив!• 04 февраля в 22:48
Ответ дляЗавжди недо...
Ви впевнені?))))
Припиніть хамити. А то вам світло достроково вимкнуть.
А з хамками я не спілкуюся. Вони порушують правила форуму.
Я повторю - дай свой прогноз, исходя из реальной ситуации
Коко Шанель• 04 февраля в 22:52
В Киеве начали отключать свет с первых числах октября.
Сегодня у меня был свет днем 2 раза по 10 минут и 3,5 часа ночью.
Рятівник Малібу• 04 февраля в 22:54
Ответ дляКіна не буде
Полтава второй месяц сидит без света 20 - 21 часу в сутки без света .
А Київ теж так сидить і не один місяць
Рятівник Малібу• 04 февраля в 22:55
Ответ дляНехай щастить
Вам,киянам пишуть, щоб ви зрозуміли, що багато хто так виживає вже багато тижнів і щоб ви не думали, що тільки вас це стосується і вам гірше за всіх.
Ви взагалі новини читаєте? Чули що в Одесі, Полтаві?
Я вважаю, що Києву гірше ніж Одесі і Полтаві
Боневтікла• 04 февраля в 23:21
Полтава на завтра. Черга 5.1 лише 3 години електрики на добу.
Полуничка• 04 февраля в 23:25
Ответ дляЗавжди недо...
Типова відповідь звичайного бота) кумедне)
💊
Завжди недо...• вчера в 00:04
Ответ дляПолуничка
💊
Ви свої таблетки по всіх темах про світло порозсипали, ідіть позбирайте, бо пропустите прийом
НичеНипанимаю• вчера в 00:08
Ответ дляПартизанка
это утренний график? обновляйтесь-уже вечером урезали с 3.5 до 2ч
Да, вот новый (((

Група 1.2
00:00 - 07:00 / 09:00 - 17:30 / 19:30 - 24:00
Полуничка• вчера в 00:59
Ответ дляЗавжди недо...
Удалено администрацией...
Вилосипедниця• вчера в 21:25
Ответ дляНехай щастить
І що? Дніпро вже майже місяць живе так - світло 6-7 годин на добу. Так це ще в Києві є централізована гаряча вода, а в Дніпрі бойлери
В Умані те саме 🤷🏼‍♀️